Tipy

Sparta – Plzeň tipy na Fortuna:Ligu

Tento víkend se utká Sparta – Plzeň v zápase, který v popředí tabulky už nic neřeší. Oba týmy už své pozice v tabulce mají jisté a před posledním zápasem této sezóny se tak o své pozice bát nemusí. Naše Sparta – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Plzeň tipy

Více než 2,5 gólu

Myslíme si, že v tomto zápase uvidíme aspoň tři góly, stejně jako v devíti z posledních desíti zápasů. V zápasech Plzně tomu tak bylo v sedmi z posledních devíti zápasů, takže bychom tuto statistiku mohli vidět i v tomto zápase, když už v něm o nic nejde.

Oba týmy vstřelí gól

Naším druhým tipem je, že uvidíme góly na obou stranách. Ve vzájemných zápasech se tak stalo v osmi z posledních deseti zápasů a v zápasech Plzně pak v pěti z posledních šesti.

Sparta - Plzeň tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Sparta – Plzeň

Sparta

Sparta hrála poslední zápas se Slováckem, který jí zajistil titul. Potřebovala pouhý bod a to se jí při venkovní remíze 0:0 podařilo a po devíti letech si tak zajistila ligový titul. Sparta se v tomto zápase bude muset obejít bez Hojera, Karabce, Mejdra, Pavelky a Čvančary.

Plzeň

Plzeň ve svém posledním zápase prohrála s Bohemians. Viktorii se v nadstavbě nedaří a ještě nevyhrála. Prohra 0:2 s Bohemians byla navíc už třetí v řadě. Plzni se v závěru ligy moc nedaří, ale aspoň už má jistou účast v kvalifikaci do Konferenční ligy. Plzeň bude bez Klimenta, Pernicy, Pilaře, Sýkory a Tvrdoně.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

26.4. 2023 | Sparta 2:1 Plzeň

5.11. 2022 | Plzeň 0:1 Sparta

8.5. 2022 | Plzeň 3:0 Sparta

13.2. 2022 | Sparta 2:2 Plzeň

11.9. 2021 | Sparta 3:2 Plzeň

Často kladené otázky Sparta – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sparta – Plzeň?

Zápas Sparta – Plzeň se bude hrát 27.5. ve 16:00 v epet ARÉNĚ.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici O2TV Sport, kterou si lze předplatit u O2.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Sparta už má v lize jistý titul a nikdo jí ho už nevezme, takže jí v tomto zápase o nic nejde. Plzeň má už také jisté třetí místo a pohárovou Evropu pro příští sezónu, takže stejně jako u Sparty, o nic jí v tomto zápase nejde.

Vsaďte si zde
Dne 25. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.