Tipy

Sparta – Pardubice tipy na Fortuna:Ligu

Sparťany po nudném zápase ve Zlíně čeká druhý domácí zápas, ve kterém si zahraje s Pardubicemi. Ve Zlíně se mistři trápili, ale proti oslabeným Pardubicím na domácím stadionu, by to mohlo vypadat jinak. Naše Sparta – Pardubice tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Pardubice kurzy

Sparta – Pardubice tipy

Výhra Sparty

U tohoto zápasu Sparty nepočítáme s ničím jiným, než výhrou favoritů. Pardubice jsou na papíře mnohem slabším týmem a jsou teď výrazně oslabeny o zranění a červené karty z prvních dvou kol. Sparta zatím oba zápasy vyhrála, i když se Zlínem překvapivě trápila.

Více než 2,5 gólu

Sparta sice ještě neviděla v této sezóně více než tři góly v zápase, ale myslíme si, že se to teď podaří. Hrají proti oslabenému outsiderovi doma a tady není čas čekat. Navíc musí sbírat formu před zápasem kvalifikace Ligy mistrů, kterou hrají příští týden.

Sparta - Pardubice tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Sparta – Pardubice

Sparta

Sparťané se protrápili posledním zápasem ve Zlíně, ale nakonec dokázali zvítězit jediným gólem v zápase. Celý zápas vypadalo jejich trápení dostat míč do branky marně, ale byli lepší, než Zlín, který nevystřelil za celý zápas na bránu. Sparta nakonec zvítězila na konci zápasu, když kopala penaltu kvůli ruce v pokutovém území Zlína. Tu nekompromisně proměnil Ladislav Krejčí. Sparta půjde do třetího kola s absencí Adama Karabce.

Pardubice

Pardubice ve druhém kole dokázaly udržet remízu na vlastní půdě, když dostaly červenou už ve 24. minutě po chybě brankáře Kinského, který musel ze hry. Poté bránily až do samotného konce, což vyšlo a s Jablonec Pardubice remizovaly 0:0. Proti Spartě mají Pardubice četné absence. Kinský kvůli červené, Lupač, Mareš a Solil zranění.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Pardubice tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 5.8. ve 15:00 v Praze v epet Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas Sparta – Pardubice můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou můžete najít u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Tomáš Klíma.

Vsaďte si zde
Dne 4. srpna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.