Tipy

Sparta – Olomouc tipy na Fortuna:Ligu

1. kolo české nejvyšší soutěže uzavře mistr sezóny 2022/23, Sparta Praha, která se utká se Sigmou Olomouc. Sparta má v plánu obhájit titul a dostat se do pohárů, ale zatím nemá jistou pozici brankářské jedničky. Naše Sparta – Olomouc tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Olomouc tipy

Výhra Sparty

Sparta si určitě nebude chtít nechat ujít první zápas nové sezóny a bude ho chtít nad Olomoucí vyhrát. Papírově je mistr silnější, ale otázka je s její brankářkou pozicí. I sázkové kanceláře Sparťany favorizují a jejich ztráta hned ze startu by byla překvapením. S Olomoucí Sparta neprohrála už tři zápasy v řadě a tento zápas by neměl být výjimkou.

Více než 2,5 gólu

V zápasech Sparty s Olomoucí jsme sice v posledních sezónách moc gólů neviděli, ale příprava a složení obou týmu napovídá, že by tenhle zápas mohl skončit jinak, než ty předešlé. Zkrátka si myslíme, že budeme svědky aspoň třech gólů v tomto zápase a také, že Sparta doma nechá tři body.

Sparta - Olomouc tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Sparta – Olomouc

Sparta

Sparťané v přípravě odehráli méně zápasů, než ostatní týmy a dokázala vyhrát pouze jeden. Ve čtyřech zápasech jednou porazila Anderlecht, dvakrát remizovala a jednou padla s Jihlavou. Podle přípravy těžko soudit. Samozřejmě odehrála méně zápasů a méně vyhrála, ale hrála i proti velmi známým soupeřům z Chorvatska a Belgie. Sparta jde do zápasu bez Karabce a opory posledních měsíců, Vitíka.

Olomouc

Olomouc, ta měla výsledkově povedenější přípravu, než soupeř. Vyhrála všech pět zápasů a porazila všechny své zahraniční soupeře. Nejzvučnějším jménem v těchto pěti zápasech byl Rapid Vídeň, se kterým Olomoučtí vyhráli 2:1. Předtím dva slovenští soupeři, Termalica a Dolný Kubín. S žádným z nich neměla Sigma problém. Do zápasu však jde bez Fortelného, který nemůže hrát proti mateřské Spartě, Růska a Stoppena.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Olomouc tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas tento zápas

Zápas Sparta – Olomouc se bude hrát 23.7. v 18:00 v epet ARÉNĚ na Letné.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, která je dostupná u O2TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Ladislav Szikszay.

Vsaďte si zde
Dne 21. července 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.