Tipy

Sparta – Liverpool: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Sparta bude pokračovat Evropskou ligou, po úspěšném skalpu Galatasaraye, v zápase Davida s Goliášem. Jakou má Sparta v domácím zápase proti Liverpoolu šanci? Naše Sparta – Liverpool tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Liverpool kurzy

Sparta – Liverpool tipy

Remíza

Náš první tip pro první utkání Sparty s Liverpoolem v osmifinále Evropské ligy, je trochu odvážnější. Tipujeme totiž, že se Sparta aspoň doma trochu vzepře favoritovi a uhraje zde remízu. Liverpool trápí hned několik absencí klíčových hráčů a Sparta už několikrát ukázala, že se pod Priskem nebojí svůj útočný fotbal hrát proti komukoliv.

Oba týmy vstřelí gól

Naším druhým tipem pro utkání mezi Spartou a Liverpoolem je, že uvidíme branku od obou týmů. Sparta tuto statistiku viděla v pěti z šesti svých posledních utkání. Myslíme si tak, že proti obřímu favoritovi minimálně branku přinese.

Vsaďte si zde

Sparta - Liverpool tipy

Analýza zápasu Sparta – Liverpool

Sparta

Sparta minulý týden zakončila druhým derby se Slavií, které proběhlo tři dny po tom prvním. Ligové derby nám už nepřineslo podívanou jako to pohárové. To ligové vlastně nepřineslo vůbec nic. Oba týmy hrály jako by šetřily síly na svá těžká utkání proti favoritům v Evropské lize. Za celé tohle utkání jsme viděli pouhé tři střely na bránu a oba týmy za 90 minut nasbíraly dohromady xG 0,72, což je otřesná statistika pro oko diváka. Sparta tak aspoň pošetřila síly na Liverpool a v tabulce stále drží čtyrbodový náskok na svého rivala. Sparta bude proti anglickému velikánovi bez Pavelky, Peška a Vindheima.

Liverpool

Liverpoolu se naposledy v lize nedařilo proti vzdorujícímu Nottinghamu Forest, ale zaslouženě z toho nakonec vítězství bylo. Liverpool si vytvořil 22 střeleckých příležitostí, ale ani to málem na vítězství nestačilo. Nottingham Forest měl v tomto zápase opravdu pevnou obranu a ta držela velmi dlouho. Vypadalo to, že z tohoto zápasu přijde, podobně jako na Spartě, výsledek 0:0, ale v posledním centru zápasu se k hlavičce dostal Darwin Núnez, který ji dokázal nasměrovat správně a zařídil svému týmu venkovní výhru 1:0 a tři body. Liverpool má četné absence a bude mu chybět Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Bajčetić, Gravenberch, Doak, Thiago, Jota a Jones.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Liverpool tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 7.3. v 18:45 v Praze v epet Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jose Maria Sanchez Martinez.

Vsaďte si zde
Dne 6. března 2024
Sparta – Liverpool: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.