Tipy

Sparta – Liberec: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Sparta se po náročném a napínavém utkání v Turecku vrací zpět na další ligové utkání. Hrát bude proti Liberci, který se jí pokusí po dobrém jarním startu překvapit. Naše Sparta – Liberec tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Liberec kurzy

Sparta – Liberec tipy

Výhra Sparty

Sparta je teď ve skvělé formě a v lize to jen potvrzuje. V lize Sparta naposledy ztratila v říjnu proti Boleslavi. Od té doby nebere nic jiného než výhry. Proti Liberci navíc zvítězila v každém z posledních tři utkání.

Více než 2,5 gólů

Ve vzájemných zápasech Sparty a Liberec velmi často vídáme více než tři branky a stalo se tak v šesti z posledních sedmi případů. V posledních pěti soutěžních zápasech Sparty jsme také vždy viděli tuto statistiku.

Vsaďte si zde

Sparta - Liberec tipy

Analýza zápasu Sparta – Liberec

Sparta

Sparta své ligové jaro začala na půdě slezské Karviné. Ta nějakou dobu vzdorovala, ale Sparta měla těžkou většinu zápasu pod svou kontrolou. Sparta byla lepší a potvrdila to ve 31. minutě, kdy výstavní nůžky vystřihl kapitán Sparty, Krejčí, a poslal tak svůj tým do vedení. Karviná za celý zápas nevytvořila střelu na bránu. Spatra pokračoval v dominování i nadále, ale do poločasu branku nepřidala. Poslední dvě pak přišly ve druhé půli, když se v 60. minutě prosadil Karabec a o devět minut později završil skóre na 3:0 Kuchta. Sparta bude doma proti Liberci bez Pavelky, Surovčíka, Vindheima, Zeleného a Ševčíka.

Liberec

Liberec měl vstup do jara výsledkově velmi podobný pražské Spartě. Proti Sigmě byl lepším týmem na hřišti. Měl více šancí než olomoucký klub, ale v první polovině zápasu se ke vstřelené brance nedostal ani jeden z týmů. Na startu druhé půle jsme už mohli otevření skóre sledovat, trefil se za Liberec Penner a domácí tak měli zápas ještě více pod kontrolou. Sigma byla téměř bez šancí, a tak odpověď nenašla. Místo toho tu byl znovu Liberec, který zvyšoval v 80. minutě na konečných 2:0 po trefě Horského. Liberci bude v Praze chybět Frýdek a Plechatý.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Liberec tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 18.2. v 18:00 v Praze v epet aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Fotbal, kterou naleznete u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jan Všetečka.

Vsaďte si zde
Dne 17. února 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.