Tipy

Sparta – Liberec tipy: Kdo urve tři body?

Sparta Praha bude hrát s Libercem. Dle předpokladů by Sparta měla vyhrát. Bude mít ale dostatek času na regeneraci po zápasu s Glasgow?

Sparta – Liberec tipy

Z pohledu tipů se jedná o velmi zajímavý zápas, a to především kvůli samotné Spartě. Vybrali jsme pro vás tři tipy zdarma. Vsadíte si?

sparta-liberec-tipy

Sparta by v tomto zápasu měla vynikat. Mluví tak bookmakeři i statistiky. Jenomže je tu jeden problém, který může Spartě celkem zavařit. Ve čtvrtek 25.11.2021 hrají celkem důležitý zápas s Glashow Rangers v Evropské lize. Je to daleko více zajímavější zápas, na který musí brát Sparta ohled. Pokud by se jim podařilo vyhrát, což statistiky mimochodem absolutně vylučují, tak by mohli postoupit do vyřazovacích kol. Glasgow je však pověstný svou drsnou hrou, a navíc hrát další zápas pouze tři dny po tak důležitém zápasu a cestě domů, nebude pro Spartu příliš jednoduché. Samozřejmě kurzy mluví ve prospěch Sparty, ale Liberec je tým, který je vcelku velmi kousavý a na Spartu se určitě připravili a počítají s tím, že hráči budou vysílení.

Sparta – Liberec tipy jsme vybrali na základě statistik, ale i na základě faktů, které určité statistiky nezohledňují. Jak to vidíte vy?

Pohled na zápas z pohledu šancí

Evropská liga je pro Spartu mnohem důležitější, než  zápas s Libercem. Co si budeme povídat. Veškerou sílu vloží hráči do zápasu s Glasgow Rangers. Jak všichni vědí, Glasgow není zrovna tým, který by svým soupeřům něco daroval. Minimálně se očekává, že několik hráčů Sparty skončí v ošetřovně. Hráči Glasgow si totiž občas popletou fotbal s kick-boxem. Je proto velmi pravděpodobné, že proti Liberci nastoupí Sparta v neúplné sestavě. Hráči na lavičce se na to už možná připravují, ale Liberec by mohl právě tohoto faktu využít ve svůj prospěch a vybojovat alespoň remízu. V  zápasu padne určitě více branek, dle názorů expertů to budou minimálně 3-4 branky a díky faktu, že Liberec bude odpočatý a Sparta ne, se domníváme, že oba týmy vsítí gól. Navíc Liberec je tým, kterému se v poslední době začíná dařit, a pokud by na Spartě zvítězili, tak by je to nakoplo do dalších bojů, asi jako nakopne někoho extáze na diskotéce.

Sparta – Liberec tipy jsme vybrali s ohledem na všechny fakty, které jsou nám nyní dostupné. Nepochybujeme však o tom, že Liberec dá do zápasu vše a že Sparta nenastoupí v plné základní sestavě.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední zápasy byly vždy plné branek.

31.07.2021 | Liberec – Sparta 0:5

02.05.2021 | Liberec – Slavia 2:2

Sparta – Liberec tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 28.11.2021 v 18:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

V Praze. Konkrétně na stadionu Generali Arena.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Jelikož nevíme s jakou sestavou nastoupí hráči Sparta Praha, tak bude zajímavé sledovat hráče Michala Rabušice, který by mohl Liberci pomoct vytvořit několik šancí a možná i vsítit gól.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Vsaďte si v jakékoliv sázkové kanceláři, která disponuje českou licencí.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Sparta nebude odpočatá a Liberec má velkou šanci zaskórovat. Podaří se jim pokračovat ve své aktuální formě?

Je nějaký jistější zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano. Můžete zkusit vsadit na zápas Slavia – Teplice.

On 25th Listopad 2021