Tipy

Sparta – Bohemians: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Bohemians završí pražský trojboj právě tímto zápasem. Během jednoho týdne hrála derby se Slavii, poté v MOL Cupu právě se Spartou, se kterou se po třech dnech utká i v lize. Naše Sparta – Bohemians tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Bohemians kurzy

Sparta – Bohemians tipy

Výhra Sparty

Sparta už v týdnu jednou Bohemku porazila a to hrála s mnohem slabší sestavou, než by doopravdy mohla a tato jedenáctka nastoupí proti Bohemians právě v lize, která je prioritou po poslední prohře v Boleslavi.

Více než 2,5 gólu

Zápasy mezi Spartou a Bohemians bývají gólové a i ten poslední tři dny zpět nabídl tři góly. V posledních pěti vzájemných zápasech jsme tuto statistiku viděli čtyřikrát. V zápasech Sparty pak v šesti z posledních sedmi zápasů.

Vsaďte si zde

Sparta - Bohemians tipy

Analýza zápasu Sparta – Bohemians

Sparta

Sparta v posledním ligovém zápase zažila první ligovou prohru v této sezóně a Slavie se tak dostala zpět do čela. Na obhájce titulu si vyšlápla Mladá Boleslav, která zažívá jednu z povedenějších sezón. V tomto zápase byla zároveň lepší než Sparta a výsledek 3:1 tak odpovídá. Prvně se prosadil Vasil Kušej ve 24. minutě. O pět minut později pak srovnal Pešek, ale to byl jediný gól Sparty v tomto zápase. Na konci prvního poločasu vrátil Boleslavi vedení Matějovský. Tuto výhru už Boleslav udržela a na konci zápasu ji ještě vítězným gólem přidal Lamin Jawo. Spartě bude chybět Krejčí, Preciado, Vitík a Haraslín.

Bohemians

Bohemians hrála své poslední ligové utkání doma. V zápase o Vršovice ji však soupeř téměř k ničemu nepustil a Bohemians se tak za prohru 0:2 se Slavii ani stydět nemusí. Bylo to hodně jednostranné a Slavie si vedení hlídala od 20. minuty, kdy se trefil Tomič. Další gól Slávisté přidali až ve druhém poločase zásluhou Chytila a tento gól byl také vítězným, protože další branky už Slavie nenabídla. Bohemce budou na Spartě chybět Vala, Novák, Necid a Puškáč.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Bohemians tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sparta – Bohemians?

Zápas Sparta – Bohemians se bude hrát 4.11. v 18:00 v Praze v epet Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou najdete u O2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Marek Radina.

Vsaďte si zde
Dne 3. listopadu 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.