Tipy

Sparta – Bohemians tipy na Fortuna:Ligu

Sparta k titulu potřebuje čtyři body a pomoct by jim mohly tři body ze zápasu s Bohemians, která ve skupině o titul přišla o formu. Naše Sparta – Bohemians tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Bohemians tipy

Více než 2,5 gólu

Myslíme si, že v tomto zápase uvidíme aspoň tři góly. U Bohemians padly minimálně tři góly sedmkrát v posledních osmi zápasech. U Sparty třikrát v posledních pěti, ale s jejich útokem by proti Bohemians určitě měli být aktivní a efektivní.

Výhra Sparty

Naším druhým tipem je, že Sparta doma znovu vyhraje. Sparta v lize prohrála naposledy v říjnu a tento zápas by měla zvládnout a tím se přiblížit k titulu, na který potřebuje už jen dvě výhry.

Sparta - Bohemians tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Sparta – Bohemians

Sparta

Sparta v posledním zápase vyhrála nejdůležitější zápas této sezóny. Porazila totiž v domácím zápase největšího rivala Slavii výsledkem 3:2 a dost se tak přiblížila prvnímu titulu po devíti letech. Sparta se bude muset v zápase s outsiderem obejít bez Pavelky, Peška a Čvančary.

Bohemians

Bohemians ve svém posledním zápase uhrála výsledek 0:0 v přímém souboji o poháry se Slováckem. Bohemians je sice stále čtvrté, ale pouze o bod. Oba týmy mají ve zbývající nadstavbě podobně složitý los, takže boj o Konferenční ligu, bude ještě mezi těmito týmy napínavý. Bohemians jde do zápasu se Spartou bez Petráka a Shejbala.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

12.2. 2023 | Bohemians 2:6 Sparta

27.8. 2022 | Sparta 1:1 Bohemians

12.12. 2021 | Sparta 5:1 Bohemians

14.8. 2021 | Bohemians 1:1 Sparta

23.5. 2021 | Bohemians 1:2 Sparta

Často kladené otázky Sparta – Bohemians tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sparta – Bohemians?

Zápas Sparta – Bohemians se bude hrát 20.5. v 15:00 v epet ARÉNĚ.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici O2TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Sparta vede ligovou tabulku a má téměř jistý titul. Ze zbylých třech zápasů musí získat aspoň čtyři body z devíti, což by se zbylým losem neměl být problém. Bohemians stále drží čtvrté, pohárové místo, ale na Slovácko má pouze bodový náskok. Už spolu tyto týmy hrály vzájemný zápas, ale výsledek 0:0 z tohoto zápasu rozhodl opravdu o ničem.

Vsaďte si zde
Dne 18. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.