Tipy

Sparta – Baník: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Ve 29. kole FORTUNA:LIGY uvidíme šlágr Sparty s Baníkem, které v tabulce dělí tři pozice, ale na druhou stranu 26 bodů. Naše Sparta – Baník tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Baník kurzy

Sparta – Baník tipy

Více než 2,5 gólů

Naším prvním tipem pro derby Sparty s Baníkem je, že uvidíme minimálně tři branky. Tuto statistiku jsme viděli v šesti z posledních osmi vzájemných zápasů. Viděli jsme jí také ve čtyřech z posledních pěti utkání Baníku.

Oba týmy vstřelí gól

Dále si myslíme, že uvidíme branky obou celků. Také tuto statistiku jsme viděli v těchto šesti z posledních osmi vzájemných utkání a také ve čtyřech z posledních pěti utkání Baníku Ostrava.

Vsaďte si zde

Sparta - Baník tipy

Analýza zápasu Sparta – Baník

Sparta

Sparta se v lize naposledy utkala v pražském derby proti outsiderovi v zápase, který musela otočit. Byla lepším týmem, ale Bohemka využila jednu z mála šancí ve 40. minutě, čímž je Hůlka poslal do vedení. Sparta však dlouho na srovnání nečekala a ještě do poločasu v nastavení první půle srovnával Vitík. Sparta skvěle pokračovala i ve druhé půli a už ve 48. minutě poslal Spartu do vedení Birmančević. Sparta s útokem pokračovala a v 74. minutě přišel vítězný gól, když se podruhé v zápase trefil Birmančević a Sparta tak vyhrála 3:1. Spartě bude proti Baníku chybět Pavelka, Preciado, Vindheim, Zelený, Laci a Mejdr.

Baník

Baník se vyhrál do skvělé formy a získává v každém zápase body. V tom posledním ve Slezském derby proti Karviné se však vítězná vlna zastavila. Zápas byl velice vyrovnaný a výsledek odpovídá průběhu. Baník i přes vyrovnanou partii, šel do vedení v 19. minutě, když se nádherným gólem z více než poloviny, trefil Ewerton. Tato výstavní trefa byla jedinou brankou prvního poločasu. Na další branky jsme čekali do druhého poločasu a tam to po dobrém střídaní karvinských, netrvalo moc dlouho. V 62. minutě se totiž trefil Regáli a bylo srovnáno. Baník Karvinou nenechal dlouho dýchat a o deset minut později obdržel penaltu, kterou si vzal Ewerton a svým druhým gólem utkání poslal domácí zpět do jednogólového vedení. Ani tohle vedení nevydrželo a za pět minut srovnával na konečných 2:2, další výstavní trefou, Ražnatović. Baník tak do Prahy jede po ne úplně dobře vydařeném kole s nadějí na další body. Do hlavního města jede bez Takácse a nejspíš také Šína.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Baník tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 20.4. v 15:00 v Praze v epet Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Fotbal.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Dalibor Černý.

Vsaďte si zde
Dne 19. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.