Tipy

Sparta – Baník: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Po poměrně krátké době se znovu utkají odvěcí rivalové. Tentokrát však už ve skupině o titul, kde oba celky stále mají o co hrát a nesmí zaspat ani moment zbytku sezóny. Naše Sparta – Baník tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sparta – Baník kurzy

Sparta – Baník tipy

Výhra Sparty

Sparta má s Baníkem skvělou bilanci a neprohrála s ním již 18 utkání v řadě. K tomu drží řadu devíti zápasů bez porážky, přičemž Baník nevyhrál už pět zápasů v řadě.

Více než 2,5 gólů

Tuto statistiku s brankami vídáme v utkáních Sparty s Baníkem velmi často. Viděli jsme jí v sedmi z posledních devíti vzájemných utkání těchto celků. Také jsme jí viděli ve čtyřech z posledních pěti zápasů Sparty a v šesti z posledních sedmi zápasů Baníku.

Vsaďte si zde

Sparta - Baník tipy

Analýza zápasu Sparta – Baník

Sparta

Sparta se utkala v posledním zápase se svým největším rivalem. Proti Slavii z toho byla na šance poměrně bohatá bitva, ale na branky to již bylo naopak. Ta totiž v zápase nepřišla ani jedna. Z dohromady 29 pokusů na obou stranách nebyl ani jeden gólovým. Viděli jsme k tomu pouze pár sporných momentů, když Krejčí málem zlomil ruku Chytilovi nebo druhou žlutou kartu Haraslína, po níž hrála Sparta od 63. minutě v deseti. To však z momentů bylo vše a sledovali jsme také díky skvělým výkonům brankářů remízu 0:0. Spartě bude proti Baníku chybět Haraslín, Krejčí, Laci, Pavelka a Kairinen.

Baník

Baník si posledně zahrál doma proti Boleslavi, ale velká převaha nebyla v konečném důsledku vůbec k ničemu kvůli prachbídné efektivitě. Mladá Boleslav si v utkání moc nevytvořila, ale situace ze třetí minuty, když se prosadil Helal, stačila na výsledek 0:1 v prospěch Mladé Boleslavi. Ta se poté spíše stáhla a Baník furt tlačil, ale 23 pokusů nestačilo ani na jednu branku. Baníku bude na Letné chybět Tanko, který si odpykává trest za červenou.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sparta – Baník tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 14.5. v 19:30 v Praze v epet ARÉNĚ.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Canal+ Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Ondřej Pechanec.

Vsaďte si zde
Dne 13. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.