Tipy

Španělsko – Švýcarsko : Liga národů 2022 tipy zápasu

V sobotu večer se v rámci Ligy národů představí i Španělsko proti Švýcarsku.

Španělsko – Švýcarsko tipy na zápas

Španělé již téměr rok neprohráli a v minulém ročníku Národní ligy podlehli až ve finále Francouzům. Letos by si určitě rádi sáhli na titul. V zápase proti Švýcarsku mluví kurzy v jejich prospěch.

Španělsko - Švýcarsko
Španělsko – Švýcarsko tipy

Švýcarsko se jednoznačně nemá za co stydět. Podává jeden kvalitní výkon za druhým, ale domácí remízu se Španěli už asi neobhájí. Kurzy jim taky moc naděje nedávají.

Analýza zápasu Španělsko – Švýcarsko

Španělsko je jeden z těch týmů, který dokáže produkovat mladé talenty rok za rokem. Brankářskou jedničkou je Simon, v obraně nastoupí Garcia, Carvajal, Alba a Torres. Střed pole bude patřit hráčům Busquets, Koke a Gavi. Útočná trojice ve složení Morata, Torres a Sarabia je opravdu sehraná a jenom těžce se někdo proti ní dokáže ubránit. Španělsko je určitě jeden z favoritů na vítěze letošního ročníku Ligy národů, a tak Švýcaři pravděpodobně půjdou domů bez bodového zisku.

Největší hvězdou Švýcarska je jednoznačně Xherdan Shaqiri, který je národním hrdinou. Právě on pozvedl švýcarský fotbal na vyšší úroveň, kde se mu zatím daří držet. Za zmínku ale stojí i jména jako Rodriguez, Seferovic, Embolo, Xhaka či Akanji. Švýcarsko je sice malou zemí ale počet kvalitních fotbalistů zde rok od roku roste.

Poslední vzájemné zápasy

Španělsko se se švýcarským národním týmem utkalo celkově v 8 zápasech. Kdysi platilo, že rozdíl mezi těmito dvěma týmy byl markantní, ale Švýcarsko v poslední době zaznamenalo zlepšení. I když Španělé porazilo jenom jednou a to v roce 2010, zápasy jsou to vždy vyrovnané. Španělé dokázali vyhrát ve 4 zápasech a remíza se zrodila 3x.

9. 6. 2022 | Španělsko – Švýcarsko 1:0

2. 7. 2021 | Španělsko – Švýcarsko 1:1

14. 11. 2020 | Španělsko – Švýcarsko 1:1

10. 10. 2020 | Španělsko – Švýcarsko 1:0

3. 6. 2018 | Španělsko – Švýcarsko 1:1

Španělsko – Švýcarsko Liga národů živé vysílání

Z televizních stanic bude tento zápas k dispozici na Sport 2. Česká televize bude v tomto čase vysílat zápas nášho národního mužstva. K dispozici bude i přenos v sázkových kancelářích, kde je ale nutné mít aktivní sázku. Duel se bude hrát v sobotu 24. 9. 2022 v 20:45.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Zápas v sobotu večer se bude hrát na španělském stadionu La Romareda v Zaragoze, který má kapacitu pro 33 608 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

I na tento zápas si budete moct samozřejmě vsadit, a doporučujeme využít služeb jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, mezi které patří SynotTip, Fortuna a Betano.

Koho v utkání Španělsko – Švýcarsko tipy favorizují?

Favoritem v tomto zápase je samozřejmě domácí Španělsko.

Dne 23. září 2022
Napsal : Tomas