Tipy

Španělsko – Norsko tipy na kvalifikaci EURO 2024

Do mezinárodních zápasů se vrací také Španělsko a to zápasem proti podceňovanému Norsku, které bude bez svého nejlepšího hráče. Už tento víkend se můžeme těšit na tento zajímavý zápas. Naše Španělsko – Norsko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Španělsko – Norsko tipy

Více než 2,5 gólu

Norsko se nedokázalo kvalifikovat na Mistrovství světa v Kataru a zatímco Španělsko ve svém úvodním zápase zaujalo, nakonec vypadlo v prvním vyřazovacím kole s Marokem. Více než 2,5 gólu bylo vstřeleno ve třech z posledních pěti mezinárodních zápasů obou zemí, takže můžete vidět, proč v tomto zápase tipujeme góly.

Alváro Morata vstřelí gól

Alvaro Morata má za svou zemi více gólů než kterýkoli jiný hráč povolaný do momentálního španělského týmu, a protože Torres nebyl vybrán, podporujeme bývalého hráče Chelsea, aby tento víkend skóroval proti Norsku. Morata vstřelil 30 gólů v 61 zápasech za Španělsko, včetně tří na posledním mistrovství světa, a útočník Atlética Madrid byl v této sezóně v dobré formě s 10 góly v 16 startech La Ligy.

Španělsko - Norsko tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Španělsko – Norsko

Španělsko

Unai Simón, Jordi Alba, César Azpilicueta, Pau Torres, Eric García, Diego Llorente, Pedri, Koke, Thiago, Ferran Torres, Marco Asensio a Pablo Sarabia vynechali tento reprezentační sraz. Morata je kapitánem týmu a pravděpodobně začne sám v útoku s podporou hráčů jako je Gavi a Oyarzabal. Zkušené duo David García a Joselu bylo také povoláno. 

Norsko

Velkou ztrátou norského kádru je útočník Man. City Erling Haaland, který ve 23 zápasech za svou zemi vstřelil 21 gólů. Chybí také Joshua King, Omar Elabdellaoui a Kristoffer Ajer. Alexander Sørloth povede útok při nepřítomnosti Haalanda a je to skvělý náhradník s 16 góly v 45 zápasech za Norsko. Martin Ødegaard bude kapitánem týmu a jeho úkolem bude hrát roli tvůrce hry, což umožní Elyounoussimu a Matsi Møllerovi Dæhlimu tlačit a podporovat osamoceného frontmana.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

12.10. 2019 | Norsko 1:1 Španělsko

23.3. 2019 | Španělsko 2:1 Norsko

Často kladené otázky Španělsko – Norsko tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 25.3. ve 20:45 v La Roselad.

Kde můžu sledovat zápas mezi Španělskem a Francií?

Zápas můžete sledovat na stanici Sport 1, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 3x, z čehož 2x vyhrálo Španělsko a 1x přišla remíza

Vsaďte si zde

Dne 23. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.