Tipy

Španělsko – Německo: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Euro pomaluje směruje do svého konce a začíná opravdu přihořívat. Uvidíme dva dny čtvrtfinálových zápasů těch opravdu nejlepších celků na tomto kontinentu. Naše Španělsko – Německo tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Španělsko – Německo kurzy

Španělsko – Německo tipy

Remíza

Naším prvním tipem pro velký šlágr mezi Španělskem a domácím Německem je, že uvidíme vyrovnaný stav po základní hrací době. Oba celky na svého přemožitele na tomto Euru stále čekají, ale pro jednoho již musí přijít v tomto utkání. Oba celky jsou velmi vyrovnané s podobnými výsledky a zápas by tak mohl být opatrnější vzhledem k těmto faktům.

Méně než 2,5 gólů

Na první tip navazujeme tím druhým, ve kterém si myslíme, že uvidíme maximálně dvě branky v utkání mezi Španělskem a Německem. Tuto statistiku jsme viděli v sedmi z posledních osmi vzájemných zápasů těchto celků.

Vsaďte si zde

Španělsko - Německo tipy

Analýza zápasu Španělsko – Německo

Španělsko

Španělsko prošlo do čtvrtfinále ve stylu sebevědomým výkonem proti Gruzii, kterou v osmifinále úplně převálcovali. Skóre sice otevřela Gruzie po španělské vlastní brance, ale Španělé následně absolutně přejeli svého soupeře i 35 střelami. Pět minut před koncem první půle srovnal Rodri a po nerozhodném poločase zatlačili Španělé své soupeře hluboko na jejich polovinu. Už ze startu druhé půle dokázalo Španělsko přejít do vedení po gólu Ruize v 51. minutě a od té doby byl zápas pod kontrolou favoritů. Ti už jen útočili a přidávali branky. Další přišla v 75. minutě od Williamse, na kterého v 83. minutě navázal Olmo a Španělsko tak jednoduše bralo výhru 4:1 a postoupilo do čtvrtfinále.

Německo

Němci šli do svého osmifinále také jako favorité a tuto roli také dokázali plnit. Nebylo to tak jednoznačné jako u Španělů, ale Dánsko je složitějším soupeřem a Němci na rozdíl od Španělů udrželi nulu. V prvním poločase byl průběh spíše vyrovnaný a po první půli byl na tabuli stále nerozhodný stav. Ve druhém poločase se však Němci trochu rozjeli a pomohla jim k tomu také penalta, kterou v 53. minutě proměnil Havertz. O patnáct minut později na něj navázal Musiala a konečné skóre 2:0 už Němcům stačilo k postupu.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Španělsko – Německo tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 5.7. v 18:00 ve Stuttgartu v MHP Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Anthony Taylor.

Vsaďte si zde
Dne 4. července 2024
Španělsko – Německo: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.