Tipy

Španělsko – Francie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Dostáváme se do závěrečné fáze Eura a dočkáme se zápasu, který rozhodne o prvním finalistovi Mistrovství Evropy v Německu. Naše Španělsko – Francie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Španělsko – Francie kurzy

Španělsko – Francie tipy

Méně než 2,5 gólů

V tomto utkání tipujeme klasických méně než 2,5 gólů, jak už tomu bývá v zápasech velikánů na tomto turnaji zvykem. Tuto statistiku jsme navíc viděli v šesti z posledních sedmi zápasů těchto dvou celků a také v každém z posledních šesti zápasů Francie.

Španělsko – Vítěz do rozhodnutí

Je těžko určit, zda se zápas rozhodne v základní hrací době, ale myslíme si, že ho buď v základní devadesáti minutovce nebo potom v další fázi vyhrají Španělé. Ti vyhráli již sedm utkání v řadě.

Vsaďte si zde

Španělsko - Francie tipy

Analýza zápasu Španělsko – Francie

Španělsko

Španělé se naposledy utkali ve čtvrtfinále Eura proti diskutabilně největšímu favoritovi. Proti domácímu Německu to bylo velmi pohledné a docela vyrovnané utkání. To se tak dostalo až do prodloužení. Skóre však otvírali Španělé a to na startu druhé půle, když se v 51. minutě dokázal prosadit Olmo. Němci pak potřebovali dopředu za vyrovnáním a tomu pomohl střídající Wirtz, který až v poslední minutě základní hrací doby dokázal srovnat. Přišlo tak prodloužení, ve kterém to vypadalo až na následné penalty, ale Španělé přišli s poslední šancí prodloužení, ve které dokázal Olmo přesně nacentrovat na Merina, který neměl problém hlavou docpat balón do brány. Španělé pak dobetonovali zbytek zápasu a tak viděl Carvajal druhou žlutou po taktickém faulu a bude Španělsku v semifinále chybět. K němu se na list absencí přidal Pedri, který se zranil a Le Normand za vysoký počet žlutých kart.

Francie

Francie hrála čtvrtfinálové utkání svým tempem a tak můžeme říct, že jsme viděli zatím nejnudnější zápas celého Eura. Francie se ani v tomto utkání neprosadila ze hry, což se jí zatím za celý turnaj nepodařilo ani jednou. Portugalci na tom fotbalově byli občas podobně a v tomto zápase to tak platilo. Nudný průběh vydržel až do prodloužení a poté i do penalt. Tam se ani jednou nemýlili Francouzi a jeden neproměněný kop Felixe stál Portugalsko postup a Francie se tak těšila z postupu do semifinále. Tam jde bez absencí, po jednozápasovém trestu se vrací Rabiot.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Španělsko – Francie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 9.7. ve 21:00 ve Mnichově v Allian.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Slavko Vinčić.

Vsaďte si zde
Dne 8. července 2024
Španělsko – Francie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.