Tipy

Španělsko – Chorvatsko: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Druhý hrací den na EURO 2024 bude zároveň znamenat začátek prvního kola také pro skupinu B. Ta začne velice atraktivním zápasem. Naše Španělsko – Chorvatsko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Španělsko – Chorvatsko kurzy

Španělsko – Chorvatsko tipy

Více než 2,5 gólů

Utkání mezi Španělskem a Chorvatskem tipujeme jako poměrně gólový zápas. Tato statistika přišla ve čtyřech z posledních pěti vzájemných zápasů mezi těmito dvěma celky a také v pěti z posledních šesti zápasů Španělska.

Oba týmy vstřelí gól

Očekáváme k první statistice také branky obou celků. Oba týmy na sebe mají zápasové vzpomínky z velmi gólových utkání a my tak čekáme, že tohle bude jedno z nich.

Vsaďte si zde

Španělsko - Chorvatsko tipy

Analýza zápasu Španělsko – Chorvatsko

Španělsko

Španělsko odehrálo týden před ME 2024 v Německu dva zápasy s velkými outsidery. V prvním utkání se Španělé doma utkali s Andorrou a o tři dny později si znovu doma zahráli zase se Severním Irskem. V těchto dvou zápasech nastříleli favorité celkem deset branek. Tyto branky si krásně rozdělili na oba utkání, protože v každém jich přišlo pět. V tom prvním proti Andorře se prosadil Pérez, hattrick si připsal Oyarzabal a skóre završoval na 5:0 Torres. Ve druhém utkání dokázalo Španělsko prohrávat, když se ve 2. minutě za Severní Irsko prosadil Ballard. Netrvalo to však dlouho a do poločasu vedli Španělé 4:1 po dvou gólech Pedriho a Moraty s Ruizem, kteří si branky rozdělili po jedné. Ve druhém poločase jsme se již dočkali pouze jediné branky, která přišla znovu z kopačky Oyarzabala.

Chorvatsko

Chorvatsko mělo v rámci přípravy na EURO trochu věhlasnější soupeře a zahrálo si proti Severní Makedonii a Portugalsku. Proti Makedoncům potvrdili Chorvaté roli favorita a brali výhru 3:0 po slušném výkonu vepředu i vzadu. V prvním poločase dvakrát úřadoval Majer a v závěru zápasu završoval skóre Pašalić. Do zápasu s Portugalskem šli Chorvaté naopak jako mírní outsideři, ale opak byl pravdou. Už v 8. minutě otevíralo skóre Chorvatsko po proměněné penaltě od Modriće. Potom odpovídalo Portugalsko ve druhé půli, když srovnal Jota, ale Chorvatsko si už za osm minut vzalo vedení zpět po gólu Budimira, který tak svému celku zařídil vítězství 2:1.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Španělsko – Chorvatsko tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 15.6. v 18:00 v Berlíně na Olympiastadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Michael Oliver.

Vsaďte si zde
Dne 14. června 2024
Španělsko – Chorvatsko: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.