Tipy

Španělsko – Česko: Liga národů 2022 tipy zápasu

V neděli večer se můžeme opět těšit na představení našich fotbalistů, tentokrát ale na cizí půdě.

Španělsko – Česko tipy na zápas

Český národní tým zatím předvádí opravdu skvělý výkon. Na domácí půdě si v prvních dvou zápasech vedl velice dobře. Nejdřív výhra proti Švýcarsku 2:0 nám přidala na morálce, pak remíze s favorizovaným Španělskem 2:2 nám zajistila jeden bod. Poslední prohra 0:2 proti Portugalsku se dala očekávat, a teď si na nás opět brousí zuby i Španělé.

Španělsko - Česko
Španělsko – Česko tipy

Španělsko z tohoto zápasu opravdu potřebuje tři body. Jelikož ze 3 zápasů dvakrát remizovali a jednou vyhrálo, tak potřebuje další výhru. Kurzy jednoznačně favorizují domácí tým, a tak bude mít česká reprezentace před sebou opravdu náročný úkol – zisk opět alespoň jednoho bodu.

Analýza zápasu Španělsko – Česko

Je vidět, že Španělé se zápas od zápasu zlepšují. Horší start v prvním zápase proti Portugalsku, kde na domácí půdě dokázali jenom remizovat, je nastartoval. Hvězdné složení nám ukazuje, jak se má fotbal hrát. V bráně proti Čechům nastoupí Sanchez, v obraně Carvajal, Martinez, Alonso a Garcia, ve středu pole bude hrát Koke, Soler a Rodri. Útok patří třem hvězdám španělského týmu – Torres, Asensio a Olmo. Proti takovému kádru se bude bránit jenom velice obtížně.

V české jedenáctce se větší změny dít nebudou, proto v bráně bude chytat Vaclík, v obraně bude Brabec, Zima a Matějů, střed pole bude patřit Králi, Součekovi a Zelenému, a v českém útoce se představí Hlozek, Kuchta a Pešek. Této sestavě se zatím daří poměrně dobře, proto věříme, že tomu bude tak i nadále.

Poslední vzájemné zápasy

Jelikož již minulou neděli se tyto dva týmy utkali, tak máme z čeho vycházet. Na domácí půdě podal český národní tým excelentní výkon a v těžkém zápase dokázal získat 1 bod. Vypadá to tak, že po prohrách se začíná karta obrácet a stáváme se pro Španěly rovnocenným soupeřem.

5. 6. 2022 | Španělsko – Česko 2:2

13. 6. 2016 | Španělsko – Česko 1:0

7. 10. 2011 | Španělsko – Česko 2:0

25. 3. 2011 | Španělsko – Česko 2:1

Španělsko – Česko liga národů živé vysílání

Tento očekávaný duel bude vysílat Česká televize na ČT sport. Zároveň nabízí i online přenos na svých internetových stránkách. Jestli si ale vsadíte v jedné ze sázkových kanceláří, tak můžete zápas sledovat i prostřednictvím jejich live vysílání. Zápas se začíná v neděli v 20:45 našeho času.

Často kladené otázky

Kde se bude utkání hrát?

Toto utkání se koná ve Španělsku v městě Málaga, na stadionu La Rosaleda s kapacitou 30 044 míst.

Můžu si na tento zápas vsadit?

Ano, doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Fortuna či SynotTip.

Koho v zápase Španělsko – Česko tipy staví do role favorita?

Jasným favoritem v nedělním utkání je domácí Španělsko.

Dne 10. června 2022
Napsal : Tomas