Tipy

Slovácko – Teplice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Druhým odpoledním zápasem v neděli je duel mezi Slováckem a Teplicemi.

Slovácko – Teplice tipy na zápas

Slovácko se v aktuální sezoně trochu trápí, čemu odpovídá až 13. místo v tabulce. V zápase proti Teplicím by ale měli dle kurzů obstát bez větších obtíží.

Slovácko - Teplice
Slovácko – Teplice tipy

Teplice ani letos nepřekvapují a zatím jsou na 14. místě v tabulce, takže hře o záchranu se pravděpodobně nevyhnou. Kurzy jim v tomto zápase nepřejí.

Analýza zápasu Slovácko – Teplice

Slovácko mělo posledních pár let dost dobrou formu a dokázalo se umísťovat na dobrých pozicích. Letos se mu ale vůbec nedaří, a proto se zatím trochu trápí. Nejsou zvyklí být tak blízko k vypadnutí z nejvyšší fotbalové ligy, a proto je nejvyšší čas aby se začalo snažit. Naposledy vyhrálo Slovácko v zápase proti Zlínu 2:0 a pak následovali prohry proti Bohemce 2:4 a Baníku 1:3. I když historicky proti Teplicím má Slovácko méně výher, jeho kádr vykazuje mnohem větší kvality, proto by v neděli neměl být problém vyhrát.

Na slabší výkony Teplic jsme už zvyklí. Tento klub vyhrává jenom výjimečně, i když z času na čas se jim povede překvapit. Bylo tomu tak například v zápase proti Viktorii Plzeň, kdy v úvodním zápase sezony dokázali se šampionem doma držet krok a remizovat 2:2. Od té doby jsme viděli ještě důležitou remízu proti Spartě, 2:2. V neděli na Moravě to bude pro Teplice těžký zápas a proto by byly rády i za případný jeden bod.

Poslední vzájemné zápasy

Slovácko se s Teplicemi utkalo celkově v až 40 zápasech, ze kterých dokázalo paradoxně vyhrát jenom 10, i když je to jednoznačně lepší tým. Teplice dominovali ve 13 vzájemných utkáních a až 13 zápasů se skončilo remízou.

6. 3. 2022 | Slovácko – Teplice 1:0

2. 10. 2021 | Slovácko – Teplice 3:2

12. 2. 2021 | Slovácko – Teplice 2:0

12. 9. 2020 | Slovácko – Teplice 2:0

8. 3. 2020 | Slovácko – Teplice 0:0

Slovácko – Teplice Fortuna Liga živé vysílání

Kdybyste si rádi tento zápas koukli živě, tak se nabízí přenos buď na Fortuna TV nebo na O2 TV. Česká Televize nemá práva na zápasy Fortuna Ligy, tak jej vysílat nebude. Duel se hraje v neděli 23. 10. 2022 odpoledne v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Duel se v neděli bude hrát na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, který má kapacitu pro až 8 000 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

V případě, že byste měli chuť si na tento zápas vsadit, tak můžete tak učinit v každé sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít služeb jedné z těch, kterým se dá důvěřovat – Betano, Fortuna a SynotTip.

Koho v zápase Slovácko – Teplice tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v sobotním utkání je domácí 1.FC Slovácko.

Dne 21. října 2022
Napsal : Tomas