Tipy

Slovácko – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Sparta po náročném postupu do osmifinále Evropské ligy, bude pokračovat ligovým šlágrem na Slovácku. Naše Slovácko – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slovácko – Sparta kurzy

Slovácko – Sparta tipy

Více než 2,5 gólů

U tohoto zápasu mezi Slováckem a Spartou tipujeme minimálně tři branky. Tuto statistiku jsme viděli v posledních šesti z osmi vzájemných zápasů. Oba tyto celky navíc tuto statistiku měly ve všech posledních pěti svých utkáních.

Výhra Sparty

Zároveň si myslíme, že tento šlágr ovládnou favorizovaní Sparťané. Ti jsou v lize ve skvělé formě a navíc jsou po domácím zápase s Galatasarayí skvěle nabuzení i na ligu. Sparta zatím na jaře neztratila v lize ani bod, zatímco Slovácko oba své úvodní zápasy prohrálo proti jasným outsiderům.

Vsaďte si zde

Slovácko - Sparta tipy

Analýza zápasu Slovácko – Sparta

Slovácko

Jak jsme již zmínili, Slovácko prohrálo své poslední utkání na venkovní půdě proti svému rivalovi ze Zlína. Zápas sice pro Slovácko začal dobře, když se už ve čtvrté minutě prosadil Juroška. Tahle radost sice nabudila favorita, ale toho úplně shodilo, když ve 35. minutě viděl červenou kartu Daníček. Slovácko se rozhodlo od té doby betonovat a Zlín byl jediným týmem na hřišti. Slovácko sice drželo až hluboko do druhé půle, ale pak přišel první gól Zlínu, po kterém svého soupeře už nezastavili. V 72. minutě srovnal Slončík a na tento gól navázal o osm minut později vítězným gólem Vukadinović. Slovácko je tak na jaře stále bez jediného bodu. Slovácku bude proti prvnímu celku ligy navíc chybět Holzer, Kadlec a Reinberk.

Sparta

Sparta hrála poslední ligové utkání poprvé doma, kde se utkala s outsiderem z Liberce. Sparta byla od začátku o něco lepším týmem, ale Liberec jí nedal vůbec nic zadarmo. V prvním poločase jsme tak, v na šance za tím záživném utkání, branku neviděli. Sparta se však na startu druhé půle rozjela, když v první pětiminutovce vstřelila dvě branky, které zápas rozhodly. Trefil se Olatunji a Haraslín. Tyto dvě branky stačily na výhru, protože Liberec našel pouze jedinou odpověď při gólu Horského v 68. minutě. Spartě bude na Slovácku chybět Vindheim a Pavelka.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slovácko – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 25.2. v 18:00 v Uherském Hradišti na Městském stadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Fotbal.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Ladislav Szikszay.

Vsaďte si zde
Dne 24. února 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.