Tipy

Slovácko – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Do skupiny o titul se zapojí také obhájce titulu a momentální lídr ligy. V cestě mu bude stát domácí Slovácko, které za celé jaro získalo pouze jediné vítězství. Naše Slovácko – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slovácko – Sparta kurzy

Slovácko – Sparta tipy

Více než 2,5 gólů

V tomto utkání Slovácka a Sparty tipujeme branky a to minimálně tři. Tuto statistiku jsme viděli v sedmi z posledních devíti utkání mezi těmito celky. U Slovácka jsme jí také viděli ve třech z posledních pěti utkání a stejně to bylo u hostů.

Výhra Sparty

Sparta si nesmí před koncem ligy dovolit ztráty a jestli nějaké přijdou, tak to nebude na Slovácku. To totiž za celé jaro bralo pouze jedinou výhru a jejich forma je otřesná. Mezitím Sparta neprohrála sedm utkání v řadě a tři poslední dokázala vyhrát.

Vsaďte si zde

Slovácko - Sparta tipy

Analýza zápasu Slovácko – Sparta

Slovácko

Slovácko v lize naposledy hrálo o skupinu o titul na dálku s Libercem. Potřebovalo k tomu body z Budějovic a aby Liberec nezvítězil. Liberec pouze remizoval s Baníkem a Slovácku tak stačila pouhá remíza na setrvání v TOP6. Remíza po odřeném výkonu nakonec přišla v závěru a Slovácko si tak zahraje s těmi nejlepšími v lize o poháry. Taky proti Budějovicím dokázalo otevřít skóre. Ve 22. minutě se to povedlo Kimovi. Budějovice však hrály poměrně vyrovnanou partii a na konci prvního poločasu poslal gól do šatny Suchan, kterým tak srovnal stav utkání. Budějovice skvěle pokračovaly i ve druhé půli, když šly na startu do vedení po brance Tranzisky. Slovácko se tak ocitlo mimo skupinu o titul, ale pouze na třicet minut. V závěru zápasu, v 83. minutě, se dokázal prosadit Mihálik a těsně tak procpal Slovácko do TOP6 po remíze 2:2 v Budějovicích. Slovácko bude proti lídrovi ligy bez Břečky, Cicilie, Doskiho, Kadlece a Trávníka.

Sparta

Sparta si se svým zápasem hlavu nelámala a s domácí atmosférou v Olomouci si snadno poradila s domácím celkem. Zaslouženě se dostala do vedení ve 28. minutě, kdy se z penalty prosadil kapitán Krejčí. Ten na to navázal druhou brankou za tři minuty a jeho tým jeho zásluhou vedl 2:0. Dále pokračovala Sparta ve druhé půli. Tam se na startu trefil Birmančević. Góly Sparty završil v 66. minutě Kuchta, když Sparta vedla v závěrečném dni základní části již 4:0. Olomouc se do konce utkání zmohla na jednu odpověď a to v 75. minutě po brance Šípa, který snižoval na konečných 1:4 v prospěch Sparty. Ta bude v Uherském Hradišti bez Pavelky, Preciada a nejspíš také bez Vitíka.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slovácko – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 5.5. v 18:00 v Uherském Hradišti stadionu Miroslava Valenty.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2 TV Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Karel Rouček.

Vsaďte si zde
Dne 4. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.