Tipy

Slovácko – Sparta tipy na Fortuna:Ligu

Slovácko čeká těžký domácí zápas s vedoucím týmem tabulky. Tým z Uherského Hradiště by potřeboval body, protože se zezadu pomalu dotahuje Olomouc. Sparta jim výhru jen tak nedá vzhledem k jejímu náskoku na druhou Slavii. Naše Slovácko – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slovácko – Sparta tipy

Více než 2,5 gólu

Myslíme si, že v tomto zápase uvidíme velký počet gólů. Minimálně tři góly jsme v tomto vzájemném zápase viděli v každém z posledních pěti zápasů. U Sparty se tak stalo dvakrát z posledních pěti zápasů, stejně jako u Slovácka.

Neprohra Sparty

Sparta neprohrála už 14 zápasů v řadě a má momentálně mnohem lepší formu než Slovácko, které vyhrálo pouze dva z posledních pěti zápasů. Poslední vzájemný zápas navíc skončil 4:0 pro Spartu a my si nemyslíme, že by teď se Slováckem měli prohrát.

Slovácko - Sparta tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Slovácko – Sparta

Slovácko

Slovácku se poslední zápas podařil a po třech zápasech bez výhry konečně vyhrálo. Stalo se tak na hřišti Teplic výsledkem 3:1. Slovácko má docela nepovedené jaro oproti posledním sezónám a v zápase se Spartou se to nejspíš nezmění. Slovácko jde do zápasu jako outsider a bude se muset obejít bez Kohúta a Trávníka.

Sparta

Poslední zápas Sparty byl v derby pražských “S” a tento záživný zápas skončil remízou 3:3. Pro Spartu je tento výsledek lepší než pro Sešívané, protože si tím udrželi ligové vedení. Zápas se Slováckem bude dalším těžkým zápasem pro Spartu, ale jde do něho jako favorit a měla by si s tím poradit. Spartě bude chybět Mejdr, Pešek a Čelůstka.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

9.11. 2022 | Sparta 4:0 Slovácko

18.5. 2022 | Slovácko 3:1 Sparta

11.5. 2022 | Sparta 1:2 Slovácko

17.4. 2022 | Sparta 3:1 Slovácko

21.11. 2021 | Slovácko 4:0 Sparta

Často kladené otázky Slovácko – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Slovácko – Sparta?

Zápas Slovácko – Sparta se bude hrát 22.4. v 16:00 na Městském stadionu Miroslava Valenty.

Kde můžu sledovat zápas Slovácko – Sparta?

Zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Slovácko jde do tohoto zápasu jako pátý tým ligové tabulky, ale dotahuje se na ně Olomouc a ztráta na čtvrté Bohemians se také postupně prohlubuje. Sparta je v lize první a na jaře má nejlepší formu z celé ligy. Rozhodne se až ve skupině o titul, protože má Sparta pouze dvoubodový náskok na druhou Slavii.

Vsaďte si zde

Dne 20. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.