Tipy

Slovácko – Sparta tipy na Fortuna:Ligu

Nezvykle přes týden se utká doma Slovácko se Spartou v předposledním zápase této sezóny v nejvyšší české soutěži. Spartě stačí remíza, aby si zajistila ligový titul po devíti letech. Naše Slovácko – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slovácko – Sparta tipy

Oba týmy vstřelí gól

Myslíme si, že v tomto zápase uvidíme góly na obou stranách hřiště. Ve vzájemných zápasech Slovácka se Spartou vstřelily oba týmy gól ve čtyřech z posledních pěti zápasů. U zápasů Slovácka tomu tak bylo v pěti ze sedmi zápasů a u jeho soupeře v šesti z osmi zápasů.

Neprohra Sparty

Sparta je teď ve skvělé formě a za vítězstvím je žene ligový titul a fanoušci. Vyhráli tři zápasy v řadě a v nadstavbě ještě neztratili. Slovácko v nadstavbě naopak nevyhrálo a má řadu tří remíz ze tří zápasů.

Slovácko - Sparta tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Slovácko – Sparta

Slovácko

Slovácko ve svém posledním zápase nedokázalo porazit Sigmu, ale remíza 2:2 stačila na to, aby se týmy z Uherského Hradište posunul v tabulce před Bohemians. Slovácko proti Sigmě v poločase vedlo, ale Sigma dokázala zápas otočit. Nakonec se pár minut před koncem dokázalo Slovácko prosadit a zápas tak skončil remízou. Slovácku bude proti Spartě chybět Kohút.

Sparta

Sparta naposledy dokázala v pražském derby porazit Bohemians po tom, co otočila stav zápasu. Bohemka šla v druhém poločase do vedení, ale Sparta dokázala za chvíli odpovědět z penalty a poté v závěru dokončil obrat Kuchta. Sparta se bude muset obejít bez Pavelky, Peška, Čvančary a Haraslína.

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 23.5. v 19:00 na Městském stadionu Miroslava Valenty.

Kde můžu sledovat zápas Slovácko – Sparta?

Zápas můžete sledovat na stanici O2TV Sport, kterou si lze předplatit u O2.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Slovácko se posunulo na čtvrté místo a stále o něj bojuje s Bohemians, které má stejně bodů jako Slovácko. Sparta vede ligovou tabulku a má skoro jistý titul, na který jí stačí získat z příštích dvou zápasů aspoň bod.