Tipy

Slovácko – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Slavie si už v bitvě o titul nesmí dovolit ani jednu ztrátu, protože pouhá remíza by znamenala titul pro Spartu, která je od něho pouhé dva body. Stejně to má Slovácko, které by tak ztratilo kontakt s pohárovými umístěními. Naše Slovácko – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slovácko – Slavie kurzy

Slovácko – Slavie tipy

Výhra Slavie

Slavie je na tom teď opravdu mnohem lépe než Slovácko, které se na jaře velice trápí a za celé jaro bralo pouhé dvě výhry. Slavie neprohrála již pět utkání v řadě a ve vzájemných utkáních se Slováckem drží řadu neproher dokonce na deseti utkáních.

Více než 2,5 gólů

V tomto utkání očekáváme také branky. Těch dle nás bude minimálně tři. Tuto statistiku jsme viděli v osmi z posledních desíti zápasu pražských hostů. U Slovácka to pak bylo ve třech z posledních pěti utkání.

Vsaďte si zde

Slovácko - Slavie tipy

Analýza zápasu Slovácko – Slavie

Slovácko

Slovácko minule odehrálo důležité utkání v Mladé Boleslavi, které mu pomohlo se dotáhnout zpět na kousek od pohárových pozic. Ani jeden tým si nevytvořil moc šancí v tomto utkání a to se podepsalo i na výsledku. Slovácko však proměnilo hned tu první šanci, která přišla ve 4. minutě od Jurošky. Tato branka byl také rozdílem, který dělil Slovácko a Mladou Boleslav a Slovácko tak bralo druhou jarní výhru po dobrém defenzivním výkonu a dobrém úvodu. Slovácku bude proti favorizované Slavii chybět Břečka, Cicilia, Doski, Kadlec a Reinberk.

Slavie

Slavie hrála naposledy velký ligový šlágr proti Viktorii Plzeň. V tomto utkání jasně přehrála těžkého soupeře, který si za celý zápas nevytvořil vyloženou šanci. Slavie byla velmi aktivní a měla raketový start, když v 10. minutě vedla po gólech Zmrzlého a Oscara už 2:0. Tohle skóre drželo téměř celý zápas a držela skvěle také defenzíva Slavie, která Plzni nic nedovolila. Navíc ještě navršila skóre gólem v samotném závěru po trefě Jurečky v 90+8′. Slavisté pojedou do Uherského Hradiště bez Bořila, Dioufa, Sirotníka, Vlčka a Tomiče.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slovácko – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 18.5. v 17:00 v Uherském Hradišti na Městském fotbalovém stadioně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2 TV Fotbal.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Ladislav Szikszay.

Vsaďte si zde
Dne 17. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.