Tipy

Slovácko – Partizan Bělehrad : Evropská Konferenční Liga 2022 tipy zápasu

Již ve čtvrtek se začne oficinální fáze Evropské Konferenční Ligy, kde se představí i naše Slovácko proti Partizanu Bělehrad.

Slovácko – Partizan Bělehrad tipy na zápas

Slovácko je jedním z nejlepších českých klubů, ale v letošní sezoně domácí ligy se mu až tak nedaří. V Konferenční Lize se ale probojovalo z vyřazovacích zápasů do hlavní části soutěže.

Slovácko - Partizan Bělehrad
Slovácko – Partizan Bělehrad tipy

Partizan Bělehrad je na tom obdobně. Doma, kde je zvyklý být mezi top 3 nejlepšími týmy v srbské SuperLize, je aktuálně na 7. místě. Formu ani on teda nemá nejlepší.

Analýza zápasu Slovácko – Partizan Bělehrad

1.FC Slovácko ve Fortuna Lize moc nehvězdí, jelikož z posledních 3 zápasů nevyhrálo ani jeden. Poměrně dobrý start do sezony se tak změnil na trápení, a je vidět, že Slovácko pořád hledá svou formu z minulých let. V posledním zápase proti Slavii Praha si ale doma trochu napravili svěřenci Martina Svědíka chuť, jelikož doma uhráli se Slavii Praha remízu 1:1. Gólově se za Slovácko prosadili Doski, Mihálik, Kozák, Brandner, Sinjavskij, Daníček, Holzer a Trávník. V ofenzivě to teda Slovácku funguje, co potvrdilo i ve vyřazovací fázi Konferenční Ligy proti AIK. V skupině D se nachází spolu s Kolínem, Nice a Partizanem Bělehrad.

Partizan Bělehrad musel na Konferenční Lize hrát kvalifikaci, takže má na této soutěži už za sebou více zápasů. Na rozdíl od Slovácka se mu v posledních zápasech domácí ligy docela dařilo, takže určitě bude mít chuť vyhrát. Oba týmy mají na úspěch stejné šance, proto se bude určitě jednat o kvalitní zápas.

Poslední vzájemné zápasy

Slovácko ještě nikdy proti Partizanu Bělehrad nehrálo, proto bude mít ve čtvrtek premiéru. Kurzy na oby týmy jsou skutečně vyrovnané, proto se na základě tohoto prvního zápasu rozhodne, kdo bude pro příští duel favoritem.

Slovácko – Partizan Bělehrad Evropská Konferenční Liga živé vysílání

Toto utkání budete mít možnost sledovat i v televizi, a to konkrétně na kanále Sport 2. K dispozici samozřejmě bude i živé vysílání v sázkových kancelářích, kde ale budete muset mít uloženou sázku. Zápas se hraje ve čtvrtek 8. 9. 2022 v 18:45 našeho času.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Duel se ve čtvrtek bude hrát na známém Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty, který se nachází v Uherském Hradišti, a má kapacitu pro až 8 000 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Na toto utkání si budete mít možnost vsadit v kterékoliv sázkové kanceláři, my ale určitě doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří jako SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v zápase Slovácko – Partizan Bělehrad tipy favorizují?

Čtvrteční duel jasného favorita nemá, jelikož jsou tyto dva týmy vyrovnané a utkají se vůbec poprvé.

Dne 6. září 2022
Napsal : Tomas