Tipy

Slovácko – Olomouc tipy na Fortuna:Ligu

Tento víkend se potkají týmy, kterým se povedl vstup do jarní části sezóny. Slovácko dokázalo získat první tři body v tomto roce a Olomouc získala důležitý boj, který ji drží v boji o poháry, proti silnému soupeři. Naše Slovácko – Olomouc tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slovácko – Olomouc tipy

Oba týmy dají gól – Ano

Tento zápas nám přinese opravdu napínavý zápas a také zápas dvou týmů, které jsou na tom v letošní sezóně podobně. Jde o přímý souboj v tabulce, takže ani jeden z těchto týmů nebude chtít body ztratit. Až nějaký tým vstřelí gól, tak se do něho soupeř pustí. Proto tipujeme, že oba týmy vstřelí gól.

Více než 2,5 gólu

Ze začátku nás čeká opatrný zápas, ale to bude platit jen do prvního gólu. Poté se hra více otevře a gólů padne více. Také si myslíme, že jich více padne až v druhém poločase a je možné, že nám první poločas přinese bezgólovou remízu.

Slovácko - Olomouc tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Slovácko – Olomouc

Slovácko

Slovácko v prvním ligovém zápase tohoto roku zvítězilo díky jedinému gólu. První poločas nepřinesl ani jednu branku. Vítězný vstup do tohoto jara pro Slovácko přinesl až Daniel Holzer jeho gólem v 69. minutě. Slovácko teď bude čekat těžší soupeř, než jsou Budějovice, a pokud bude chtít další tři body, bude muset předvést lepší výkon, než který Slovácku stačil na výhru proti Budějovicím. Slovácku bude pro tento zápas chybět jen obránce Michal Tomič, takže má trenér Martin Svědík z čeho vybírat.

Olomouc

Olomouc v posledním ligovém zápase získala důležitý bod proti silnému soupeři. Na domácím stadionu uhrála remízu proti Spartě, která je třetí. Jediný gól Olomouce vstřelil na konci prvního poločasu Jan Navrátil, který se prosadil nůžkami. Na druhé straně se trefil Tomáš Čvančara. Z příštího zápasu bude Olomouc chtít vytěžit více, aby si upevnila pozici vysoko v tabulce. Olomouci bude chybět Matúš Macík kvůli zranění a možná také Lukáš Greššák.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

21.8. 2022 | Olomouc 1:2 Slovácko

2.4. 2022 | Slovácko 1:0 Olomouc

9.2. 2022 | Olomouc 0:1 Slovácko

30.10. 2021 | Olomouc 0:3 Slovácko

6.4. 2021 | Olomouc 0:0 Slovácko

Často kladené otázky Slovácko – Olomouc tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 4.2. v 15:00 na stadionu Miroslava Valenty.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 2. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.