Tipy

Slovácko – Jablonec : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V neděli se můžeme těšit i na zápas mezi Slováckem a Jabloncem.

Slovácko – Jablonec tipy na zápas

Slovácku se letos moc nedaří a patří mu až 11. příčka v tabulce. Je ale zvyklé atakovat top 5, proto to na něj moc nesedí. V zápase proti Jablonci jsou ale kurzy na jeho straně.

Jablonec zatím hraje jenom to co se od něj čekalo. Aktuálně se nachází na 14. místě v tabulce a na jeho výkon to sedí. Proti Slovácku ale moc šancí na zisk bodů nemá.

Analýza zápasu Slovácko – Jablonec

Je vidět, že Slovácku se tuto sezonu nedaří. Ve Fortuna lize dokázalo vyhrát jenom 2 z 8 zápasů, a to je prostě málo. Zároveň hraje i v Evropské konferenční lize, kde ale ve čtvrtek poslední zápas proti taky prohrálo Kolínu nad Rýnem podlehlo Slováco 2:4 a to pro jeho vyhlídku na postup ze skupiny moc neposilňuje. V domácí lize již měsíc Slovácko nevyhrálo, a tak je vidět, že se v klubu začíná projevovat nervozita. I když dokázalo Slovácko remizovat se Slavii a následně s Mladou Boleslaví, potřebuje začít vyhrávat. Nedělní zápas proti Jablonci je tak skvělou příležitostí jak se dostat zpátky na správný směr.

Jablonec dokázal z 8 zápasů vyhrát jenom 1, shodou okolností ten poslední proti Hradci Králové. Kvalitní výkon ale dokázal Jablonec podat jak proti Spartě, tak proti Slavii, i když ani jeden z těchto zápasů nevyhrál. Jestli se Jablonec chce vyhnout hře o záchranu v první lize, tak bude muset začít podávat kvalitnější výkony.

Poslední vzájemné zápasy

Slovácko se s Jabloncem ve vzájemných zápasech utkalo zatím celkově 40x. Z těchto zápasů dokázalo Slovácko vyhrát jenom v 9 případech, zatím co Jablonec až 16x. Remíza se zrodila 15x. Poslední dobou ale vidíme zlepšení Slovácka a pomaé otáčení statistik.

18. 12. 2021 | Slovácko – Jablonec 2:1

22. 8. 2021 | Slovácko – Jablonec 1:1

24. 2. 2021 | Slovácko – Jablonec 3:0

29. 8. 2020 | Slovácko – Jablonec 1:1

25. 11. 2019 | Slovácko – Jablonec 1:1

Slovácko – Jablonec Fortuna Liga živé vysílání

Když budete mít chuť se na tento zápas podívat živě, tak k dispozici máte živé vysílání na Fortuna TV nebo O2 TV. Česká Televize nemá letos na zápasy Fortuna ligy práva. Duel se hraje v neděli 18. 9. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Tento zápas se bude v neděli hrát na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, který má kapacitu pro 8 000 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Jestli si chcete na tento duel vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Betano, Fortuna nebo SynotTip.

Koho v utkání Slovácko – Jablonec tipy staví do role favorita?

Jednoznačným favoritem v nedělním zápase je domácí Slovácko.

Dne 16. září 2022
Napsal : Tomas