Tipy

Slovácko – Hradec Králové : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V neděli se v druhém herním týdnu utkají Slovácko a Hradec Králové.

Slovácko – Hradec Králové tipy na zápas

Slovácko pod taktovkou Martina Svědíka v neděli nastoupí na druhý zápas letošní sezony Fortuna Ligy, tentokrát ale už na domácí půdě.

Slovácko - Hradec Králové
Slovácko – Hradec Králové tipy

Hradec bude v opačné situaci – první zápas hrál doma, teď bude v pozici hostů a nebude mít lehký úkol.

Analýza zápasu Bohemians – Baník Ostrava

Slovácko v prvním zápase podalo v Brně poměrně slabý výkon. Brno je v nejvyšší fotbalové soutěži outsidrem, proto se očekávala výhra Slovácka. Zrodila se jenom remíza 2:2, proto v neděli hráči z Uherského Hradiště už potřebují vyhrát. A kdy je na to lepší čas než před domácím publikem?  V základní sestavě bychom měli opět vidět Nguyena, Daníčka, Trávníka, Havlíka, Kalabišku či Holzera. O dva góly Slovácka se postarali Trávník a Holzer. Právě na tyto hráče se Svědík spoléhá, takže se budou muset snažit.

Hradec v prvním zápase naopak překvapil a úspěšně tak vkročil do nové sezony Fortuna Ligy. Na domácí půdě dokázal porazit mnohem silnějšího soupeře, kterým byla Slavia Praha. O jediný gól zápasu se postaral Vašulín, mladý útočník Hradce. V základní sestavě by teda opět neměli chybět jména jako Reichl, Čech, Smrž, Kučera, Kodeš, Leibl, Kubala a už zmiňovaný Vašulín. Hradec ale nebude mít vůbec lehký úkol. Slovácko potřebuje vyhrát a na domácí půdě má k tomu dobré předpoklady. Kurzy proto hostům z Hradce vůbec nepřejí.

Poslední vzájemné zápasy

Slovácko proti Hradci odehrálo dohromady 17 zápasů, ze kterých dokázalo vyhrát 7, zatím co Hradec jenom 6. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila 4x, takže vzájemné zápasy těchto dvou klubů jsou dost vyrovnané.

15. 5. 2022 | Slovácko – Hradec Králové 3:0

11. 12. 2021 | Slovácko – Hradec Králové 2:2

15. 8. 2021 | Slovácko – Hradec Králové 1:0

13. 5. 2017 | Slovácko – Hradec Králové 1:2

19. 11. 2016 | Slovácko – Hradec Králové 1:3

Slovácko – Hradec Králové Fortuna liga živé vysílání

Jestli byste chtěli zápas sledovat živě, tak máte několik možností. Tou první je O2 TV, tou druhou Fortuna TV. Na ČT Sport tento zápas, ani jakýkoliv jiný zápas Fortuna Ligy, nenajdete, protože Česká televize nezískala práva. Duel se hraje v neděli v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se utkání hraje?

Zápas se bude hrát na domácí půdě Slovácka, takže v Uherském Hradišti, na Stadionu Miroslava Valenty, který má kapacitu 8 000 míst.

Kde je možné si na tento zápas vsadit?

Doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, mezi které se řadí například SynotTip, Fortuna nebo Betano.

Koho v utkání Slovácko – Hradec Králové tipy favorizují?

Favoritem v tomto utkání je domácí Slovácko, jelikož má výhodu domácího prostředí.

On 5th Srpen 2022