Tipy

Slovácko – Fenerbahce : Evropská liga 2022 tipy zápasu

Slovácko patří v domácí Fortuna lize mezi ty nejlepší kluby, ale v Evropském poháru tahá spíš za kratší konec. V kvalifikaci se ve čtvrtek utká s Fenerbahce Istanbul, které je v zápasu jasným favoritem.

Slovácko – Fenerbahce tipy na zápas

I když má moravský klub kvalitní sestavu, v Istanbulu bude muset podat nadlidský výkon, když chce pomýšlet na zisk alespoň jednoho bodu. Výhra je vysoce nepravděpodobná a kurz na remízu je taky vysoký.

Slovácko - Fenerbahce
Slovácko – Fenerbahce tipy

Istanbul v posledních zápasech sice trochu zaostal za svou pověstí, ale proti Slovácku si určitě napraví chuť.

Analýza zápasu Slovácko – Fenerbahce

Slovácko má aktuálně poměrně silnou sestavu. V bráně je ověřený Nguyen, v obraně Kadlec, Hofmann, Reinberk a Kalabiška, před nimi ve středu pole Daníček a Trávník. V útoku pak hraje Petržela, Havlík a Kohút, přičemž na hrotu je Vecheta. Středopolař Sadílek přestoupil do Sparty, takže za Slovácko už nenastoupí. Ztrátu utrpěl taky útok, kde Slovácko přišlo o Jurečku, který přestoupil do Slavie. Moravský kádr bude čekat na pochybení soupeře a bude se snažit využít každou šanci. V prvním zápase nové sezony domácí Fortuna ligy bylo vidět, že se Slovácko pořád sehrává, takže výsledná remíza proti slabšímu Brnu byla motivací ke zlepšení.

Istanbul potřebuje doma uhrát dobrý výsledek aby si pak mohl v odvětě dovolit mírně zaváhat. Určitě bude chtít potěšit domácí fanoušky, které minulou středu sklamalo prohrou 1:2 proti Dynamu Kyjev v kvalifikaci na Ligu mistrů.  V základní sestavě by měli figurovat hráči Altay, Osayi, Tisserand, Szalai, Ferdi, Arao, Ismail, Irfan Can, Rossi, Joshua, a Valencia. Tato základní jedenáctka se již víckrát osvědčila, proto se očekává, že ve čtvrtek získají tři body.

Poslední vzájemné zápasy

Slovácko proti Fenerbahce ještě nikdy nehrálo, proto bude mít ve čtvrtek premiéru. I když jsou jeho šance na výhru minimální, určitě to bude pro klub a tým dobrá zkušenost. Každopádně se tím začne psát historie vzájemných zápasů, ze kterých se v budoucnu bude dát vycházet.

Slovácko – Fenerbahce Fortuna liga živé vysílání

Jako jeden z mála zápasů budete moct toto utkání sledovat na ČT Sport. Zápas se hraje ve čtvrtek 4. 8. 2022 v 19. hodin. V případě, že si na utkání vsadíte v jedné ze sázkových kanceláří, tak budete mít možnost využít i živého vysílání přímo v ní.

Často kladené otázky

Kde se bude utkání hrát?

Duel se bude hrát v Istanbulu na stadionu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu, s kapacitou 47 834 míst.

Kde si můžu na zápas vsadit?

V jakékoliv sázkové kanceláři, doporučujeme ale využít služeb jedné z těch důveryhodných, jako například Betano, SynotTip nebo Fortuna.

Koho v duelu Slovácko – Fenerbahce tipy staví do role favorita?

Pro kurzy je jasným favoritem domácí Fenerbahce, na kterého vítězství je kurz opravdu nízký.

On 2nd Srpen 2022