Tipy

Slovácko – Bohemians : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Neděle odpoledne přinese i zajímavý duel mezi Slováckem a Bohemians Praha.

Slovácko – Bohemians tipy na zápas

Slovácko, klub který poslední dvě sezony vždy byl v top 5, letos trochu zaostává. Zatím je na 10. místě a je čas jít výš. V zápase proti Bohemians hraje Slovácko doma, proto jsou kurzy na jeho straně.

Slovácko - Bohemians
Slovácko – Bohemians tipy

Bohemka, která v minulé sezoně byla krůček od vypadnutí, je na tom letos až překvapivě dobře. Průběžně jí patří 5. místo v tabulce a i když jsou kurzy na ní slabší, určitě má šanci na bodový zisk.

Analýza zápasu Slovácko – Bohemians

Slovácko má ve svém kádru kvality, které jsou ale vždy kousek od toho aby dokázali dovést svůj tým ke třem bodům. Více než jednogólovým rozdílem prohrálo Slovácko jenom s Plzní, co se ale dalo očekávat. Jinak dokázalo podat obdivuhodný výkon doma proti Slavii Praha, v zápase který se skončil 1:1. V posledním zápase Slovácko vyhrálo ve Zlíně 2:0, a tak jde do důležitého zápasu proti Bohemians pozitivně naladěno. Zisk 3 bodů by mohl posunout Slovácko o několik příček výš, co by povzbuzující jak pro tým, tak pro fanoušky. Výhoda domácího prostředí je pro Moraváky důležitá, proto očekáváme skvělý zápas a vítězství domácího kádru.

Bohemians ale určitě podceňovat nemůžeme. Tento nejmenší pražský klub je sice z trojice Sparta, Slavia, Bohemians, nesjlabší, ale tyto rozdíly se rok od roku zmenšují. Bohemka je aktuálně zaslouženě na 5. místě v tabulce a má už za sebou několik skvělých výkonů. Obzvlášť cenné jsou výsledky proti Spartě, 1:1 a Plzni, 1:1. Bohemka tak bude na Moravě bojovat o každý bod.

Poslední vzájemné zápasy

1.FC Slovácko se s Bohemians Praha utkalo celkově 33x, z čeho dokázalo zvítězit v až 14 případech. Bohemka na druhé straně zvítězila jenom 9x a remíza se zrodila celkově 10x.

19. 3. 2022 | Slovácko – Bohemians 2:1

23. 10. 2021 | Slovácko – Bohemians 1:0

15. 5. 2021 | Slovácko – Bohemians 1:1

23. 1. 2021 | Slovácko – Bohemians 3:1

27. 6. 2020 | Slovácko – Bohemians 1:2

Slovácko – Bohemians Fortuna Liga živé vysílání

Tento zápas bohužel ve vysílání České Televize nenaleznete, ale k dostání bude na Fortuna TV nebo O2 TV. ČT Sport totižto letos na Fortuna Ligu nemá práva. Utkání se hraje v neděli 9. 10. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Duel v neděli se bude hrát na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, který má kapacitu pro 8 000 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Jestli byste si rádi na tento zápas vsadili, tak doporučujeme využít služeb jedné ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěřovat – SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v utkání Slovácko – Bohemians tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v neděli odpoledne je domácí Slovácko.

Dne 7. října 2022
Napsal : Tomas