Sázkové kanceláře

Kde sledovat Wimbledon 2024 – živé přenosy Tipsport TV

Prestižní tenisový turnaj na trávě – Wimbledon, se neodmyslitelně blíží a první zápas odstartuje v pondělí 3. července 2023. Už teď se proto možná ptáte, jaké jsou pro českého milovníka tohoto tenisového svátku možnosti sledování zápasů, kde bude možné sledovat také několik předních českých sportovců, včetně Petry Kvitové a dalších. Podívejme se na možnosti kde sledovat wimbledon v tomto článku.

sledovat Wimbledon zápasy
kde sledovat Wimbledon
Spustit Tipsport TV s Bonusem

Letošní travnatý turnaj, Wimbledon 2023, můžete sledovat zdarma a živě u TV Tipsport. Vybrat si můžete jaký zápas chcete. Od českých tenistů a tenistek, až po ty největší zahraniční hvězdy. Sledovat Wimbledon u Tipsportu můžete sledovat od začátku v prvním kole až do finále. Vidět můžete dvouhru, čtyřhru a nejlepší tenisty a tenistky z celého světa.

Wimbledon 2024 životě: kdy, kde a kdo

Každoročně se prestižní Wimbledon koná na pomezí konce června a začátku července. Letos bude tento turnaj probíhat mezi 3. červencem a ukončen bude v neděli, 16. července. Letošní již 136. ročník nabídne celou řadu hvězd, včetně českých “želízek v ohni”. Turnaje se účastní například Petra Kvitová, wimbledonová dvojnásobná vítězka, ale také Karolína Muchová, Jiří Veselý, Barbora Krejčíková nebo esa světové čtyřhry, Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková.

Sledujte také finále Wimbledonu 2023. Dívat se můžete v TV stanici Eurosport 2, která je placená nebo se dívejte online v live streamech u TV Tipsport. Tam můžete sledovat všechny utkání a také se snažit s live sázkami v jejich průběhu. Pokud jste novým zákazníkem, můžete k registraci získat bonusy.

Kde v roce 2023 sledovat Wimbledon zápasy

Wimbledon patří mezi tenisové svátky, který se každý rok koná v tzv. All England Clubu a ze kterého je možné sledovat živé přenosy hned z několika kurtů. V letošním roce bude možné zápasy sledovat v rámci České republiky jak přes televizní přenosy, tak online a živé přenosy. Podívejme se na to, jak a kde sledovat.sledovat Wimbledon

Pro rok 2023 platí, že přímé televizní přenosy poskytne licence České televize, která je jako státní televize dostupná zcela zdarma, včetně možnosti online přenosů. V rámci mobilní aplikace Sport ČT je tak možné sledovat pohodlně zápasy odkudkoliv, kde je dostupnost internetového připojení. Kromě mobilní verze disponuje Česká televize také online webovou platformou, kde je možné na jednotlivých kanálech sledovat živé přenosy, to platí také pro sportovní kanál.

Další možnosti televizního přenosu pro Wimbledon živě je prostřednictvím stanice Eurosport a Eurosport 2. Jedná se o placené kanály, které je možné sledovat v rámci kabelové televize českého poskytovatele, jako jsou O2TV nebo T-Mobile TV a další.

Pokud chcete letos sledovat Wimbledon v televizi, budete si muset předplatit Eurosport, kterému momentálně patří práva na všechny tenisové grandslamy. Je možné se dívat také na webu Eurosportu pokud si jej předplatíte.

Wimbledon 2023 v TV

Kde sledovat Wimbledon 2023? Wimbledon v Česku můžete sledovat také v televizi. Tento turnaj nevysílá ČT Sport, což by měl každý Čech zdarma a mohl by sledovat Wimbledon 2023 online i v TV. Letošní Wimbledon 2023 v TV vysílá placená stanice. Sledovat můžete zápasy letošního travnatého turnaje na placené stanici Eurosport 2, kterou si můžete předplatit hned u několika streamovacích platform a také tuto stanici můžete sledovat v TV.

Wimbledon 2023 online u Eurosportu můžete však sledovat také na jejich webu, když si jejich služby předplatíte. Můžete měsíčně i ročně, což vás na jednu platbu vyjde dráž, ale celkově to bude méně než měsíčně. Pokud si tuto službu předplatíte, můžete na jejich webu sledovat všechny zápasy, které se momentálně na Wimbledonu hrají a také si je můžete pustit v televizi, ale ta vaše musí být chytrá, abyste se dostali k jejich aplikaci na sledování jejich stanic. Když chcete sledovat v TV a nemáte ji chytrou, musíte najít poskytovatele, který poskytuje i offline vysílání ve vaši TV přes set top box a tak podobně. Online to máte rozhodně snadněji, ale počítejte s odezvou a potřebou rychlého internetového připojení.

Živé online přenosy a Wimbledon online 2024

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak sledovat tyto tenisové zápasy je prostřednictvím online živého přenosu. Pokud se ptáte, jak a kde sledovat wimbledon tímto způsobem, nejjednodušší odpovědí je TV Tipsport, kterou je možné kombinovat také se živým sázkami, sledováním kurzů, ale také speciálních výhod připravených sázkovou kanceláří pro tento tenisový svátek Wimbledon živě.

Wimbledon online

V rámci Tipsport nabídky je možné sledovat Wimbledon a vybírat podle jednotlivých kategorií, jako jsou mužská a ženská dvouhra nebo čtyřhra. Zároveň je možné sledovat také živé přepisy jednotlivých zápasů, kde je možné sledovat nejen skóre, ale také postupný vývoj zápasu a kondice hráčů popisované odborníky a znalci tenisového prostředí v rámci přenosu wimbledon živě zdarma. Extra výhody pro fanoušky poskytuje Akční kód Tipsport v rámci kterého je možné najít speciální bonus pro nové a aktivní sázkaře.

Jak a kde sledovat Wimbledon přes Tipsport

Aby bylo možné jednoduše sledovat Tipsport TV a moci využívat všech výhod této sázkové kanceláře, je ideálním postupem se registrovat a vytvořit si herní účet. Postup vytvoření sázkového účtu je velmi jednoduchý a je dostupný pro všechny plnoleté hráče s trvalým pobytem na území České republiky. Pro vytvoření účtu je možné postupovat následovně a poté získat neomezený přístup k wimbledon tv:

 1. Registrace účtu
  Prvním krokem je vytvoření registrace přímo na webovém portále Tipsport. V pravém horním rohu je možné najít tlačítko pro zahájení procesu.
 2. Verifikace totožnosti
  Po vyplnění všech osobních údajů a souhlasu podmínkami je možné si zvolit také bonus (rozdělen na sportovní sázky a vegas hry).
 3. Vložení vkladu
  Vybranou platební metodou může hráč vložit vklad, například přes platební karty nebo online bankovní převody.
 4. Výběr zápasu na TV Tipsport
  Ve výběru živých zápasů je možné v rámci wimbledon tv najít dostupné zápasy, a to jak ty chystané, tak probíhající.
 5. Sázky nebo živé přenosy
  Přes webové rozhraní nebo mobilní aplikaci je možné vkládat sázky, sledovat živé zápasy a skvěle se bavit.

Kde sledovat Wimbledon 2023 – Často kladené dotazy

Kolik na Wimbledonu najdeme českých tenistů a tenistek?

Na letošním Wimbledonu se můžeme těšit hned na 13 českých hráčů. Mezi největší jména patří třeba Petra Kvitová, Karolína Plíšková nebo Karolína Muchová.

Na jaké stanici je letos možné sledovat Wimbledon v Česku?

V Česku si letos budete bohužel muset za sledování Wimbledonu zaplatit a to za stanici Eurosport, kterou můžete najít třeba u O2.

Kolikátý ročník Wimbledonu se letos hraje?

První ročník Wimbledonu se uskutečnil v roce 1877, tedy před 146 lety. Kvůli několika přestávkám se letos však jedná o 136. ročník travnatého turnaje.

Dne 12. července 2023
Napsal : Lina Nováková

Lina Nováková je expertka na trh sázkových kanceláří v České republice. Ve své práci poskytuje důkladné informace o nejspolehlivějších a legálních platformách pro sportovní sázení, přičemž klade velký důraz na bezpečnost a dodržování právních předpisů. Lina se zaměřuje i na analýzu promo kódů, které sázkové společnosti nabízejí, hodnotí jejich výhodnost a podmínky využití. Tím pomáhá sázejícím lépe porozumět různým nabídkám a vybírat ty nejvýhodnější bonusy. Dále pravidelně aktualizuje a recenzuje služby sázkových kanceláří, čímž udržuje své publikum informované o nejnovějších trendech a změnách na trhu.