Tipy

Slavie – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

S blížícím se víkendem se blíží také největší zápas podzimní části v české nejvyšší soutěži. Hrát bude Slavie se Spartou a letošní derby “S” je navíc okořeněno přímým soubojem o první místo. Týmy se o první místo dělí pouze skórem. Naše Slavie – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavie – Sparta kurzy

Slavie – Sparta tipy

Oba týmy vstřelí gól

Naším prvním tipem pro první derby sezóny je gól od obou týmů. Většina derby je hodně gólových a my si myslíme, že tohle bude jedno z nich, když jsou oba týmy v tak skvělé formě. Z posledních devíti zápasů Sparty jsme hned sedmkrát zaregistrovali gól na obou stranách.

Více než 2,5 gólu

V tomto zápase podle nás uvidíme také minimálně tři góly. V pěti posledních Derby “S” jsme tuto statistiku viděli hned čtyřikrát. V zápasech Sparty tomu tak navíc bylo hned pětkrát z posledních šesti zápasů.

Vsaďte si zde

Slavie - Sparta tipy

Analýza zápasu Slavie – Sparta

Slavie

Slavie začala svou evropskou pouť a první zápas v její skupině se jí poměrně vydařil. Při cestě do Švýcarska velela povinnost vyhrát a také se tak stalo. Ze svého útočného výkonu se asi Slavie tolik těšit nemůže, ale zase musíme chválit efektivitu, když ze dvou střel na bránu vstřelila dva góly. Ten první přišel z kopačky Lukáše Masopusta ve 32. minutě a ten druhý až ve druhé půli od dalšího obránce Iboha Ogbu. Tyto dvě branky obránců byly také jediné v tomto zápase a Slávisté se tak mohou těšit ze tří bodů a čistého konta, s čímž se jim bude v Evropě skvěle pokračovat. Do derby však budou muset jít bez Hromady, Pecha, Sinyana a Ševčíka.

Sparta

Sparta na startu své evropské cesty sice neudržela čisté konto, ale do tabulky také získala tři body, které jí v další cestě rozhodně pomůžou a jsou tak mnohem blíže minimálně třetímu místu v tabulce. Sparta nezačala dobře. Ladislav Krejčí zavinil penaltu a tu v 11. minutě proměnil kontroverzní Kokorin. O devět minut později však svou chybu z 11. minuty Krejčí napravil, když se trefil prvně ve 20. minutě, a pak o pět minut později zápas otočil na 2:1. Druhý poločas začala také lépe Sparta, když skóre zvýšil další obránce Martin Vitík. Pohodlný náskok už zvládla Sparta udržet, ale Aris se zmohl ještě na snížení v závěru a Sparta tak bere tři body a dobrý vstup. Spartě bude bohužel v derby chybět Kairinen.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slavie – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Slavie – Sparta?

Zápas Slavie – Sparta se bude hrát 24.9. v Praze ve Fortuna Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou můžete najít u O2.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas bude vést Ladislav Szikszay.

Vsaďte si zde
Dne 22. září 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.