Tipy

Slavie – Slovácko tipy na Fortuna:Ligu

Tento víkend nás ve Fortuna:Lize čeká šlágr mezi druhou Slavií a čtvrtým Slováckem. Oba týmy dělí v tabulce velký počet bodů a Slavie má výhodu domácího prostředí. Naše Slavie – Slovácko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavie – Slovácko tipy

Méně než 2,5 gólů

Slavie a Slovácko v poslední době nestřílí moc velké počty gólů. Slavie má sice nejlepší útok v lize, ale poslední zápasy tolik nestřílela. Slovácko mělo zápas s více než 2,5 góly naposledy v listopadu proti Hradci Králové. Tito soupeři navíc mají v poslední době velice podobnou formu, a proto si myslíme, že neuvidíme více než 2 góly.

Slavie vyhraje

Slavie neprohrála už devět zápasů v řadě a její poslední prohra přišla 9.10 2022 se Sigmou Olomouc. Slovácko má taky dobrou formu, ale na Slavii momentálně nemá. Obranu má sice skvělou, ale v útoku jsou jedni z nejhorších v lize.

Slavie - Slovácko tipy

vsaďte si zde

Analýza zápasu Slavie – Slovácko

Slavie

Slavii se minulý zápas v Teplicích vůbec nepodařil. Jejich série výher skončila, protože s Teplicemi pouze remizovali. Skóre otevřely Teplice a to už ze začátku zápasu. Ve 3. minutě se prosadil Tadeáš Vachoušek a Slavie šla do poločasu se ztrátou jednoho gólu na Teplice. Ve druhém poločase dostala Slavie penaltu. Tu ale Stanislav Tecl neproměnil. O patnáct minut později však dostal druhou šanci z penaltového kopu a tu už proměnil. Slavie má obsáhlou absenci, bude jí chybět Dorley, Hovorka, Hromada, Lingr, Masopust a Ševčík.

Slovácko

Slovácku se poslední náročný zápas vydařil a zvítězilo nad silnou Plzní. Statisticky byl zápas velmi vyrovnaný, ale překvapivě těžilo Slovácko z větší efektivity. Ve 26. minutě se prosadil Vlastimil Daníček a Plzeň už v první půli nestihla odpovědět. Druhá půle rovněž nebyla na šance nějak atraktivní a zápas byl velice vyrovnaný, ale nakonec to bylo Slovácko, které vstřelilo další gól. V 63. minutě navýšil náskok Slovácka Milan Petržela, a tento gól už Slovácku stačil na výhru. Slovácko bude proti Slavii pouze bez Kohúta, který je potrestán za žluté karty.

vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

4.9. 2022 | Slovácko 1:1 Slavie

8.5. 2022 | Slavie 3:0 Slovácko

13.2. 2022 | Slovácko 0:1 Slavie

12.9. 2021 | Slavie 2:1 Slovácko

28.2. 2021 | Slovácko 2:3 Slavie

Často kladené otázky Slavie – Slovácko tipy

Kdy a kde bude Slavie proti Slovácku?

Slavie proti Slovácku bude hrát 26.2. v 15:00 ve Fortuna Aréně.

Kde můžu zápas mezi Slavii a Slováckem sledovat?

Zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je vzájemná bilance Slavie proti Slovácku?

Slavie hrála se Slováckem celkem dvacetkrát, z čehož čtrnáctkrát vyhrála, třikrát remizovala a třikrát prohrála.

vsaďte si zde

On 23rd Únor 2023