Tipy

Slavie – Servette: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Slavie se v posledním utkání skupinové fáze Evropské ligy utká se Servette, které už má jisté třetí místo. Slavie stále může přijít o první místo, ale stačí ji na něj bod. Naše Slavie – Servette tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavie – Servette kurzy

Slavie – Servette tipy

Méně než 2,5 gólů

Naším prvním tipem pro zápas mezi Slavií a Servette je, že uvidíme maximálně dvě branky. Viděli jsme tuto statistiku ve čtyřech z posledních pěti zápasů švýcarského celku. Slavia hrála těmito výsledky dva své poslední zápasy.

Oba týmy vstřelí gól – Ne

Také si myslíme, že v tomto zápase rozhodnou góly pouze jednoho z celků. Slavie je za nás mírnějším favoritem, protože stále chce získat první místo pro výhodnější pokračování dále v soutěži, ale Servette má třetí místo, ze kterého se už hnout nemůže, takže by mohlo pošetřit na domácí soutěž.

Vsaďte si zde

Slavie - Servette tipy

Analýza zápasu Slavie – Servette

Slavie

Slavie hrála v lize naposledy o víkendu domácí utkání s Mladou Boleslaví. Tohle utkání ji vyšlo poměrně s přehledem a dominantním výkonem Slavie ukořistila výhru 2:0. V první půli si góly šetřila a nerozhodný a bezgólový stav vydržel až do druhé půle. V té se však Slávisté rozjeli hned na startu a už ve čtvrté minutě druhého poločasu skóroval Tomáš Holeš. Druhý gól pak přišel hned vzápětí, kdy se z penalty trefoval Jurečka. Tohle vedení už vydrželo zbylých čtyřicet minut. Slavie bude v posledním zápase skupinové fáze bez Kacharaby, Masopusta, Pecha, Sinyana, Tecla a chybět by mohl také Jurásek, Ogungbayi a Provod.

Servette

Servette ve svém posledním utkání odehrálo remízu s Lausanne. Pro Servette to byla třetí remíza v řadě a pokaždé přišla stejným výsledkem 1:1. V Lausanne z toho byl zápas o dvou poločasech. První si vzalo Servette, kterému od třetí minuty vydrželo vedení 0:1 po gólu Bolly až do druhé půle. Tu si však vzalo Lausanne. Bylo lepším celkem a nakonec z toho těžilo v 72. minutě, kdy Kalu zařídil remízu 1:1. Servette bude v Praze bez Crivelliho, Doulineho a Malla.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slavie – Servette tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Slavie – Servette?

Zápas Slavie – Servette se bude hrát 14.12. v 18:45 v Praze ve Fortuna Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Sport 2, kterou naleznete u Skylinku.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Nick Walsh.

Vsaďte si zde
Dne 13. prosince 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.