Tipy

Slavie – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Slavie se může vrátit zpět do čela. Musí však využít horší formy Plzně a také zápasu k dobru, který má na momentálně vedoucí Spartu, protože ta už svůj zápas v tomto kole odehrála. Naše Slavie – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavie – Plzeň kurzy

Slavie – Plzeň tipy

Výhra Slavie

Naším tipem pro tento zápas je, že uvidíme výhru Slavie. Hraje doma proti Plzni, které se poslední výsledky nedaří a v lize letos navíc Slávisté na prohru zatím čekají.

Méně než 2,5 gólu

Naším tipem je, že uvidíme zápas, ve kterém rozhodne jeden, maximálně dva góly. Plzeň měla skvělou ofenzivní formu, ale ta se nějak se zraněním Durosinmiho vytratila. Slavie se trápí už dlouhodoběji s efektivitou.

Vsaďte si zde

Slavie - Plzeň tipy

Analýza zápasu Slavie – Plzeň

Slavie

Slavii naposledy minulý týden v lize vyšlo derby o Vršovice. Slavie znovu potvrdila skvělou formu a dokázala venku v Ďolíčku porazit svého rivala, když ho téměř k ničemu v tomto zápase nepustila. Slavie se docela trápila s efektivitou i zde, když ze 17 střel proměnila dvě. První z nich proměnil obránce Michal Tomič, který si připsal jedinou branku v tomto poločase. Další jsme měli možnost vidět ve druhé půli a to se prosadil Mojmír Chytil. Zde už bylo hotovo a Bohemka se k ničemu nedokázala dostat. Slavie bude doma proti Plzni bez Pecha a Ševčíka.

Plzeň

Plzeň ve svém posledním domácím zápase v lize opravdu zklamala. Hrála s nováčkem ligy, s Karvinou, a v tomto zápase byla tímto soupeřem přehrána. Plzeň vstřelila jediný gól v nastavení prvního poločasu, ale ten neplatil. Karviná pak nadále kontrolovala zápas a byla hodně často na polovině soupeře. Tato aktivita se jí vyplatila v 76. minutě, kdy vítězný gól vstřelil Patrik Čavoš a zajistil svému třetí výhru pod novým trenérem. Plzni bude v Edenu proti Slavii chybět Staněk, Havel a Durosinmi.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slavie – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 5.11. v 18:00 v Praze ve Fortuna Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanci O2 TV Fotbal, kterou můžete najít u O2 TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Dalibor Černý.

Vsaďte si zde
Dne 5. listopadu 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.