Tipy

Slavie – Hradec Králové tipy na Fortuna:Ligu

Posledním zápasem 1. kola Fortuna:Ligy, který se odehraje v sobotu, bude souboj druhého z minulé sezóny s Hradcem Králové, který se umístil ve střední skupině. Slavii čeká také vstup do evropských pohárů, ale o něco později než Plzeň. Naše Slavie – Hradec Králové tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavie – Hradec Králové tipy

Výhra Slavie

Myslíme si, že Slavie dokáže vstoupit do nové sezóny vítězstvím. Má od nového ročníku velká očekávání a určitě se bude chtít vrátit k titulům, když naposledy získala titul v roce 2020 po jejich slavném hattricku. Slavie nemá z minulé sezóny na Hradec dobré zkušenosti, protože s ním ani jednou nezvítězila. Hradec na ní sice umí, ale my si přesto myslíme, že si začátek sezóny utéct nenechá.

Více než 2,5 gólu

Slavie v každém zápase střílí velké množství gólů a v posledních deseti zápasech hrála hned devětkrát zápas, ve kterém dohromady padly minimálně tři góly. U Hradce je tato statistika podobná, v posledních osmi zápasech viděli sedmkrát dohromady aspoň tři góly.

Vsaďte si zde

Slavie - Hradec Králové tipy

Analýza zápasu Slavie – Hradec Králové

Slavie

Slavie měla přípravu povedenou a podle posil i právě přípravy by měla být skvěle připravená na ligovou i pohárovou sezónu, která ji čeká už příští měsíc. Ve své přípravě odehrála pět zápasů a ani jeden neprohrála. V posledním remizovala s německými Drážďany, kdy na její stadion přijelo z Německa pět tisíc fanoušků. Slavii bude na první zápas chybět jen nově příchozí Sinyan Sheriff, který je zraněný už z Norska.

Hradec Králové

Hradec měl také povedenou přípravu, ale chybí nějaké větší posily. Přišel nový stadion, na kterém by podle spekulací měli hrát až ve druhém domácím zápase, ale aspoň příprava se povedla, když vyhráli ve čtyřech ze šesti zápasů. Remizovali pouze s Žižkovem a Vlašimí, tedy s týmy z druhé ligy. Hradec se v 1. kole nemusí bát žádných absencí.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slavie – Hradec Králové tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Zápas Slavie – Hradec Králové se bude hrát 22.7. v 18:00 ve Fortuna Aréně v pražském Edenu.

Kde můžu sledovat zápas tento zápas?

Zápas Slavie – Hradec Králové můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, která je dostupná u O2TV.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Jan Všetečka.

Vsaďte si zde
Dne 20. července 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.