Tipy

Slavie – Bohemians: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Šlágrem 27. kola nejvyšší české soutěže bude rozhodně Vršovické derby. Zápas má však jasného favorit a jakýkoliv jiný výsledek bude rozhodně velikým překvapením. Naše Slavie – Bohemians tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavie – Bohemians kurzy

Slavie – Bohemians tipy

Výhra Slavie

Naším prvním tipem pro Vršovické derby je jasná výhra domácích favoritů. Ti jsou ve skvělé formě a derby vyhráli již sedmkrát v řadě. K tomu je Slavie už od 5.11. minulého roku v lize neporažena.

Více než 2,5 gólů

Zároveň v tomto zápase tipujeme minimálně tři branky. Slávisté nemají žádný problém střílet velký počet gólů a tuto statistiku viděli v každém ze svých posledních pěti zápasů. Také jsme ji viděli ve čtyřech z posledních pěti vzájemných utkání.

Vsaďte si zde

Slavie - Bohemians tipy

Analýza zápasu Slavie – Bohemians

Slavie

Slavii se minulý víkend v lize docela dařilo. Zápas to byl sice vyrovnaný a slušela by mu spíše remíza, ale Slávisté byli až nezvykle efektivní a využili téměř vše, co se jim nabídlo. Skóre za Slavii otevíral ve 29. minutě Provod, ale Slovácko stihlo najít odpověď už ve 40. minutě, když se prosadil Vecheta. První poločas rychlých odpovědí nekončil a tak jsme viděli odpověď i na tuto branku, když se v poslední minutě poločasu prosadil Jurečka proti svému bývalému klubu. Druhá půle byla podobná, ale už ne na branky. Viděli jsme jen vítězný gól Slavie, když svým druhým gólem, tentokrát z penalty, završil skóre Jurečka. Slavii bude v derby chybět Bořil, Kolář, Schranz a Wallem.

Bohemians

Bohemka si naposledy přičichla po velmi dlouhé době ke třem bodům a to zaslouženě. Proti Jablonci přišli Klokané ke své první výhře od 11.11. Bezzubý Jablonec toho moc neukázal a strůjcem hry bylo spíše Bohemians. To nabídlo první branku už ve 22. minutě, když se prosadil Beran. Na tuto branku ještě ve druhé půli navázal Hůlka a navýšil tak na konečných 2:0. Ve druhém poločase jsme herně už moc neviděli, druhá půle nám však nabídla osm žlutých karet. Bohemians má obsáhle absence a v Edenu bude bez Berana, Dostála, Matouška, Nováka, Shejbala, Smrže, Valy a Vondry.