Tipy

Slavie – Baník: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

V Česku začne poslední ligová část. Ta nejzajímavější bude skupina o titul. O titul v ní sice bude hrát jen Sparta se Slavií, ale uvidíme zajímavý boj také o poháry. O ty potřebuje z tohoto zápasu bojovat Baník, ale Slavie si už v boji o titul nesmí nechat vzít ani bod. Naše Slavie – Baník tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavie – Baník kurzy

Slavie – Baník tipy

Výhra Slavie

Přichází konečná část ligy a v té Slavie nebude chtít ztratit. Proti Baníku má skvělou bilanci a neprohrála s ním již 13 utkání v řadě. Poslední čtyři vyhrála. Baník teď navíc ke konci základní části mírně ztratil formu a nevyhrál ani jedno z posledních třech utkání.

Oba týmy vstřelí gól

K vítězství Slavie však tipujeme, že branka přijde aspoň jedna i ze strany Baníku. Ten se dopředu momentálně velmi zlepšil a Ewerton v útoku opravdu šlape. Tuto statistiku jsme viděli ve čtyřech z posledních pěti utkání domácích, v každém z posledních pěti u Baníku a ve vzájemných zápasech to bylo pětkrát v posledních sedmi utkáních.

Vsaďte si zde

Slavie - Baník tipy

Analýza zápasu Slavie – Baník

Slavie

Slavie v posledním kole základní části neodehrála nejlepší utkání, ale na vítězství to i tak stačilo díky soupeřově pasivitě. Slavie si moc šancí nevytvořila, ale to co potřebovala proměnit, tak tam padlo. Obě její branky jsme viděli už v první půli. Obě taktéž padly na konci prvního poločasu. S první přišel ve 41. minutě Provod a za dvě minuty na něj navázal Zmrzlý. Hradec se tak už těžko vzpamatovával z dvougólového deficitu, ale odpověď našel. V 90+1′ se prosadil Spacil, ale ve zbylých dvou minutách už nic víc domácí nestihli a Slavie tak jela zpět domů se třemi body. Slavii bude chybět proti Baníku Sinyan a Sirotník.

Baník

Baník se v posledním utkání základní části utkal s Libercem, který měl také zálusk na skupinu o titul, ale potřeboval Baník porazit, což se nestalo. Byl to velmi vyrovnaný zápas, ale start měl lepší Baník, který také dříve udeřil. Podařilo se mu to už ve 20. minutě, kdy si k penaltě správně stoupnul Ewerton. Vedení drželo i po konci první půle a v první minutě té druhé přišla navyšovací branka, když se trefil Kpozo. Liberec však ještě vůbec nic nevzdal a sympaticky přišel za deset minut s odpovědí Tupta. Baník se tak docela zatáhl, což vyhovovalo útočícímu Liberci, který dokázal po sléze v 68. minutě srovnat konečnou brankou Prebsla na 2:2 a týmy si tak v Ostravě rozdělily po bodu. Baníku bude proti Slavii chybět Ewerton, Letáček, Rigo a Takács.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Slavie – Baník tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 4.5. v 18:00 v Praze ve Fortuna Aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici O2TV Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Ladislav Szikszay.

Vsaďte si zde
Dne 3. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.