Tipy

Slavia – Teplice tipy: Povinná výhra Slavie

Slavie na svém trávníku přivítá poslední klub z tabulky Teplice. Povinnost vyhrát, je jasná. Myslíte, že Teplice svým výkonem překvapí?

Slavia – Teplice tipy

I když je tento zápas celkem jasný, existují kurzy, které stojí za to vyzkoušet.

slavia-teplice-tipy

Zápas, kde je pro Slavii povinnost vyhrát. Nic jiného se nebere, a pokud by se tak nestalo, tak by to bylo ohromné překvapení pro všechny a velké problémy pro hráče i trenéra. Povinnost vyhrát má Slavie nejen proto, že je to nejlepší klub v české Fortuna lize, ale i proto, že výkon Teplic je fakt na nule. I když chceme být objektivní, tak musíme říct, že Teplice poslední dobou nehrají fotbal, ale pouze něco, co ho okrajově připomíná. Pokud v tomto zápasu překvapí, tak to bude absolutní senzace. Šance, že se tak stane, jsou však téměř nulové.

Slavia – Teplice tipy, které jsme pro vás vybrali zdarma, jsou hezké a měly by dopadnout dle předpovědí.

Pohled na zápas z pohledu šancí

Fotbal je krásná hra a jak každý pořádný fanoušek ví, ve fotbale se může stát cokoliv. Naskýtá se proto otázka, můžou Teplice remizovat, nebo dokonce vyhrát? Odpověď? Ano, můžou. Pravděpodobnost, že se tak stane? Téměř nula. Hraje se na domácím trávníku Slavia Praha, a pokud by Teplice překvapily Slavii na domácím stadionu, možná by už díky fanouškům, žádný stadion nebyl. Faktem však je, že Teplice nevyhrály ani jeden z posledních osmi zápasů a Slavia Praha má za sebou dlouhou neproherní sérii. Téměř vůbec se nedá očekávat, že by tuto sérii protly právě Teplice. Nechceme Teplice hanit, hodnotíme jen a pouze jejich aktuální formu. Tento rok dokázaly Teplice se Slávií dokonce jednou remizovat, což překvapilo všechny fanoušky. Hráči Slávie si tehdy uvědomili, že by neměli podceňovat žádného soupeře, a proto si myslíme, že to tentokrát budou brát v potaz. Ona je totiž pravda, že ty nejvíc pravděpodobné zápasy dokážou být velmi zajímavé a někdy až překvapivé. V zápasu určitě padne více branek a věříme, že branky začnou padat už v prvním poločasu.

Slavia – Teplice tipy jsou vybrány fotbalovými experty, kteří hodnotili především aktuální formy obou týmů. Libí se vám některý z tipů?

Poslední vzájemné zápasy

Bohatá historie vzájemných zápasů se nese vždy v duchu týmu Slavia Praha. Pouze předposlední zápas klopýtli. Podívejte se na poslední dva vzájemné zápasy.

30.07.2021 | Teplice – Slavia 1:3

21.02.2021 | Teplice – Slavia 1:1

Slavia – Teplice tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 28.11.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

V Praze na stadionu Sinobo Stadium.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Odpovíme otázkou – Kolik branek vstřelí Ivan Schranz z týmu Slavia Praha?

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Vsaďte si v jakékoliv sázkové kanceláři, která disponuje českou licencí.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Je to zápas prvního s posledním. Na tento zápas se najdou velmi kvalitní tipy, i když je vítěz více než jasný.

Je nějaký jistější zápas, na který bych mohl vsadit?

Ne. Ale můžete zkusit vsadit na zápas Sparta – Liberec.

Dne 25. listopadu 2021
Napsal : Mark Z