Tipy

Slavia Praha – České Budějovice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním zápasem osmého kola Fortuna Ligy je duel mezi Slavii Praha a Dynamem České Budějovice.

Slavia Praha – České Budějovice tipy na zápas

Slavia Praha v této sezoně rozhodně nic nenechává na náhodu, i když v posledním zápase proti Slovácku zaváhala. Proti Českým Budějovicím je ale jasným favoritem.

Slavia Praha - České Budějovice
Slavia Praha – České Budějovice tipy

Dynamu se letos daří i nedaři – patří mu 10. místo v tabulce, ale mohlo by to být i lepší. Proti Slavii ale na bodový zisk moc myslet nemůže.

Analýza zápasu Slavia Praha – České Budějovice

Slavia po úvodním zaváhání prto Hradci pak rozjela gólovou extravaganzu.  V pěti zápasech nastřílela 24 gólů, co je víc než dvounásobek většiny ostatních týmů. Ofenziva Slavii jednoznačně jde a i v obraně mají spolu s Hradcem nejnižší počet inkasovaných gólů. Poslední týden ale vůbec není jejich. Minulou neděli remizovali v Uherském Hradišti se Slováckem 1:1 a gólová prestřelka se tak skončila. Následně ve čtvrtek v rámci Evropské Konferenční Ligy remizovali v Turecku se Sivassporem, opět 1:1, a tak to vypadá, že na pražské hráče začíná doléhat únava. Proti Dynamu by se ale mohli vrátit zpátky ke své ofenzivní hře a síť v brance soupeře rozvlnit hned několikrát.

České Budějovice cestují do Prahy s tím, že body si z tohoto zápasu asi neodnesou. I když Dynamo nehrá letos vůbec špatně, proti silnějším týmům toho moc nezmůže. V neděli tak ze strany Dynama pravděpodobně uvidíme silně defenzivní hru s tím, že bude vyčkávat na chyby domácího týmu a bude se je snažit využít.

Poslední vzájemné zápasy

SK Slavia Praha se s Dynamem České Budějovice utkala celkově v až 42 zápasech. Z tohoto počtu dokázala Slavia dominovat až 27x, zatím co České Budějovice vyhráli jenom v 7 případech, ale naposledy v roce 2012. Remíze se ve vzájemných zápasech zrodila jen 8x.

20. 3. 2022 | Slavia Praha – České Budějovice 1:0

24. 10. 2021 | Slavia Praha – České Budějovice 2:2

29. 5. 2021 | Slavia Praha – České Budějovice 2:1

23. 8. 2020 | Slavia Praha – České Budějovice 6:0

15. 12. 2019 | Slavia Praha – České Budějovice 4:1

Slavia Praha – České Budějovice Fortuna Liga živé vysílání

Toto utkání byste jenom marné hledali na České Televizi. Zápas bude vysílat jak Fortuna TV, tak O2 TV, ale ČT ne. Duel se hraje v neděli 11. 9. 2022 v 19. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Zápas mezi Slavii a Budějovicemi se hraje na Fortuna Aréně v Praze, která má kapacitu pro až 19 370 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Vsadit si máte možnost v kterékoliv sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít služeb jedné z těch důvěryhodných, jako SynotTip, Fortuna a Betano.

Koho v zápase Slavia Praha – České Budějovice tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v tomto utkání je domácí Slavia Praha.

Dne 9. září 2022
Napsal : Tomas