Tipy

Slavia – Jablonec tipy na Fortuna:Ligu

Slavia Praha se po dlouhé pauze také o víkendu vrací do boje o titul. Naopak Jablonec se bude snažit vyškrábat z barážových pozic a případně se dostat do boje o střed tabulky. Naše Slavia – Jablonec tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Slavia – Jablonec tipy

Slavie udrží čisté konto

Jablonec je na tom letos dopředu špatně a dozadu to není o moc lepší. Naopak Slavie má druhou nejlepší obranu v lize a za 16 zápasů obdržela 14 gólů. Jablonečtí nastříleli 22 gólů, čímž se řadí útočně k lepším týmům, ale nemyslíme si, že to na silnou Slavii bude stačit.

Více než 2,5 gólu

Vzhledem ke střelecké formě Slavie, si myslíme, že dá více než tři góly slabému Jablonci, kterému to v této sezoně moc nejde. Slávisti nastříleli 51 gólů za 16 zápasů, což je rekord podzimní části. Pokud tuto formu udrží, tak mají velkou šanci celou ligu vyhrát.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Slavia – Jablonec

Slavia

Slavii se v zimní přípravě velice dařilo a všechny ze tří zápasů vyhrála. Navíc to má i v lize hodně dobré, protože zápas prohrála naposledy 9.10. 2022 s Olomoucí. Teď už před ní v tabulce stojí jen Plzeň, na kterou ztrácí pouhé dva body. Na zápas proti Jablonci má Slavie docela obsáhlou absenci. Bude jí chybět Jan Bořil, Tomáš Holeš, David Hovorka, Taras Kacharaba a David Pech, kteří jsou zranění. Start není jistý ani u Lukáše Masopusta, který se do zimní přípravy nezapojil.

Jablonec

Jablonec neměl nejhorší zimní přípravu, když vyhrál tři zápasy z pěti, ale v lize to předtím nebylo ideální. Před reprezentační pauzou prohrál v pěti ze šesti ligových zápasů a propadl se na příčky, ze kterých by hrál baráž o udržení v nejvyšší soutěži. Jablonci bude také chybět, podobně jako Slavii, hned šest jmen. Konkrétně David Heidenreich kvůli červené kartě a Vladimir Jovocič, Miloš Kratochvíl, Jan Krob, Tomáš Malínský a Jakub Martinec kvůli zranění.

Slavia - Jablonec tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

14.8. 2022 | Jablonec 2:3 Slavia

17.4. 2022 | Jablonec 1:2 Slavia

21.11. 2021 | Slavia 5:0 Jablonec

23.5. 2021 | Jablonec 1:1 Slavia

31.1. 2021 | Slavia 3:0 Jablonec

Často kladené otázky Slavia – Jablonec tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 29.1. v 15:00 ve Fortuna Aréně.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 27. ledna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.