Tipy

Sivasspor – Slavia Praha : Evropská Konferenční Liga 2022 tipy zápasu

Čtvrteční večer přinese i duel mezi tureckým Sivasspor a Slavii Praha. Dva červeno-bílé týmy se utkají na stadionu v Sivas v Turecku.

Sivasspor – Slavia Praha tipy na zápas

Sivasspor je průměrný turecký klub, kterému se někdy zadaří víc a někdy míň. V aktuální sezoně turecké Süper Lig mu to ale zatím moc nejde, na co není zvyklý.

Sivasspor - Slavia Praha
Sivasspor – Slavia Praha tipy

Slavia má skvělou formu, i když v posledním zápase Fortuna Ligy mírně zaváhalo a z Moravy si přineslo jenom jeden bod. Dokázala ale vyhrát 5 zápasů předtím, takže je na koni a má chuť vyhrávat. Proto je v tomto zápase jasným favoritem. V Evropské Konferenční Lize

Analýza zápasu Sivasspor – Slavia Praha

Sivasspor se v domácí soutěži zatím trochu trápí. Z posledních pěti zápasů nevyhrál ani jeden, a to není moc povzbudivé. V Konferenční Lize se ale dostal hned do hlavních kol a nemusel tak hrát kvalifikaci ani vyřazovací zápasy. V skupině G se nachází spolu se Slavii Praha a týmy Ballkani a CFR Cluj. Dle aktuální formy celého týmu usuzujeme, že Sivasspor ani kandidátem na postup ze skupiny nebude, ale můžeme se mýlit.

Slavia Praha na rozdíl od tureckého kádru se musela do hlavních kol Evropské Konferenční Ligy probojovat jak kvalifikací, tak vyřazovacím kolem. V skupině G má ale mnohem větší šance na úspěch než Sivasspor, proto je v tomto zápase favoritem. Slavia v posledních zápasech ukázala, že góly skórovat umí, proto ve čtvrtek v Turecku čekáme opět další gólovou prohlídku. Nesmí ale všechno tlačit do útoku, ale musí myslet i na obranu. Jestli bude hrát rozvážně, tak má vítězství v kapse.

Poslední vzájemné zápasy

Sivasspor se s pražskou Slavii ve vzájemném zápase ještě nepotkalo, proto neexistuje žádná historie duelů. Ve čtvrtek se ale začne psát nová kapitola, ze které budeme při příštích vzájemných zápasech vycházet.

Sivasspor – Slavia Praha Evropská Konferenční Liga živé vysílání

Toto utkání budete mít možnost sledovat jak v televizi, tak na internetu. Televizní přenos bude na ČT Sport a na internetu jsou k dispozici živé přenosy v sázkových kancelářích. Zápas se hraje ve čtvrtek 8. 9. 2022 v 21. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Čtvrteční duel se bude hrát v Turecku, ve městě Sivas, kde se nachází New Sivas 4 Eylül Stadium, s kapacitou pro 27 532 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Doporučujeme vybrat si jednu z důvěryhodných sázkových kanceláří, které nabízejí ty nejlepší kurzy – sázkové kanceláře Betano, Fortuna a SynotTip.

Koho v duelu Sivasspor – Slavia Praha tipy favorizují?

Favoritem v tomto zápase je naše Slavia Praha.

Dne 6. září 2022
Napsal : Tomas