Tipy

Sigma Olomouc – Zlín : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Jedním z prvních zápasů 13. kola Fortuna Ligy je duel mezi Sigmou Olomouc a Trinity Zlín.

Sigma Olomouc – Zlín tipy na zápas

Sigma Olomouc je jedním z těch klubů, kterým se letos skutečně daří. Zatím jí patří 6. místo v tabulce, a proto stojí kurzy v sobotu na její straně.

Sigma Olomouc - Zlín
Sigma Olomouc – Zlín tipy

Trinity Zlín je na tom úplně opačně, jelikož je na předposledním místě v tabulce a bojím o záchranu se asi už nevyhne. Kurzy na výhru mu tak moc šancí nedávají.

Analýza zápasu Sigma Olomouc – Zlín

Olomouc sice v zápasech proti favoritům většinou nevyhrává, ale proti vyrovnaným nebo slabším týmům dokáže naplnit očekávání. Díky tomu se jí daří držet umístění na hranici top 5, co je pro klub velký úspěch. V posledních dvou zápasech nejdřív stála proti Slavii Praha, se kterou si doma překvapivě dokázala poradit 2:0, a pak proti pražské Bohemce, se kterou remizovala 1:1. Je vidět, že hráči Sigmy mají chuť hrát a zápas od zápasu se zlepšují.

Trinity Zlín sice dokázal podat dobrý výkon proti Jablonci nebo pražské Spartě, se kterými remizoval 2:2 a 0:0, ale to je asi tak všechno. V zápasech se slabšími kluby nedokáže Zlín dotáhnout zápas do vítězného konce, a pak přichází o cenné body. V posledním zápase sice Zlín překvapil a doma vyhrál proti favorizovanéhmu Liberci 2:1, ale byla to spíše výjimka než pravidlo. Jestli se chce Zlín v nejvyšší lize udržet, tak bude muset začít sbírat více bodů.

Poslední vzájemné zápasy

SK Sigma Olomouc se s FC Trinity Zlín utkala celkově ve 34 duelech. Z těchto vzájemných zápasů dokázala Olomouc vyhrát 17 utkání, zatím co Zlín jenom 7. Remíza se v těchto duelech zrodila celkově 10x.

19. 12. 2021 | Sigma Olomouc – Zlín 1:1

21. 8. 2021 | Sigma Olomouc – Zlín 4:1

28. 2. 2021 | Sigma Olomouc – Zlín 0:1

26. 9. 2020 | Sigma Olomouc – Zlín 1:0

9. 11. 2019 | Sigma Olomouc – Zlín 0:1

Sigma Olomouc – Zlín Fortuna Liga živé vysílání

Jestli byste rádi sledovali toto utkání i živě, tak máte k dispozici buď přenos na O2 TV nebo na Fortuna TV. Česká Televize toto utkání samozřejmě vysílat nebude. Zápas se hraje v sobotu 22. 10. 2022 odpoledne v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel bude hrát?

Sobotní utkání mezi Sigmou Olomouc a Trinity Zlín se bude hrát v Olomouci na místě zvaném Andrův Stadión, který má kapacitu pro až 12 474 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Kdybyste měli chuť si tento zápas o něco víc okořenit, tak k dispozici jsou všechny sázkové kanceláře, my ale doporučujeme využít jednu z těch ověřených, jako Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v duelu Sigma Olomouc – Zlín tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v sobotním zápase je domácí Sigma Olomouc.

Dne 20. října 2022
Sigma Olomouc – Zlín : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler