Tipy

Sigma Olomouc – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Nedělní odpoledne bude fotbalové taky v Olomouci, kde se domácí tým utká se Slováckem.

Sigma Olomouc – Slovácko tipy na zápas

Sigma Olomouc je tým, který se pravidelně pohybuje ve středu tabulky. Zatím trochu zaostává, a proto by v neděli potřeboval získat alespoň jeden bod.

Sigma Olomouc - Slovácko
Sigma Olomouc – Slovácko tipy

Slovácko je zvyklé pohybovat se na popředních příčkách tabulky, a taky zatím zaostává. V neděli by chtělo v Olomouci vybojovat 3 body, i když to nebude mít lehké.

Analýza zápasu Sigma Olomouc – Slovácko

Olomouc zatím v této sezoně nepodává přesvědčivé výkony. V prvním zápase v Ostravě sice vyhrála 3:0, ale pak proti Brnu i proti Spartě utrpěla prohru 2:0. Tuto neděli má šanci si na domácí půdě napravit reputaci u svých fanoušků, proto se bude proti Slovácku skutečně snažit. Gólovými střelci Olomouce jsou zatím Chytil, Chvátal a Sedlák. Gólově je ale Olomouc němá již 3 týdny, proto by to chtělo tuto statistiku napravit. Na to ale bude potřebovat co nejvíc střel, s čím má v poslední době trochu problém.

Slovácku se ve Fortuna lize až tak nedaří, ale na Konferenční lize podává obdivuhodné výkony. Ve čtvrtek dokázalo doma porazit AIK s přehledem 3:0, a proto půjdou do nedělního zápasu dobře naladěni. Určitě budou chtít pokračovat ve zvýšené střelecké aktivitě, s čím musí Olomouc počítat. Oba týmy tak mají dost výraznou motivaci vyhrát a střelit co nejvíc gólů, proto je zřejmé, že se můžeme těšit na napínavý zápas.

Poslední vzájemné zápasy

Zápasy Sigmy Olomouc a Slovácka nejsou žádnou gólovou prestřelkou. Ve 36 vzájemných zápasech padlo dohromady jenom 78 gólů. Olomouc vyhrál ve 12 zápasech a Slovácko taky. Zajímavé je, že tyto dva týmy mají na kontě i přesně 12 remíz, proto se v neděli rozhodne jakým směrem se budou statistiky ubírat. V posledních zápasech ale bylo výrazně lepší Slovácko.

2. 4. 2022 | Sigma Olomouc – Slovácko 0:1

30. 10. 2021 | Sigma Olomouc – Slovácko 0:3

6. 4. 2021 | Sigma Olomouc – Slovácko 0:0

7. 11. 2020 | Sigma Olomouc – Slovácko 0:0

26. 5. 2020 | Sigma Olomouc – Slovácko 0:0

Sigma Olomouc – Slovácko Fortuna liga živé vysílání

Jestli budete chtít sledovat tento zápas živě, tak můžete tak učinit prostřednictvím O2 TV nebo Fortuna TV. Nikde jinde duel nezastihnete. Zápas se hraje v tuto neděli 21. 8. 2022 v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se bude tento duel hrát?

Místem konání nedělního zápasu mezi Olomoucí a Slováckem je Andrův stadión s kapacitou 12 474 míst.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří, jako například SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v zápase Sigma Olomouc – Slovácko tipy staví do role favorita?

Favoritem v tomto zápase není nikdo, jelikož oba týmy mají stejné šance na výhru.

Dne 19. srpna 2022
Napsal : Tomas