Tipy

Sigma Olomouc – Liberec : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Dalším středečním duelem je i zápas mezi Sigmou Olomouc a Libercem.

Sigma Olomouc – Liberec tipy na zápas

Olomouci se zatím v sezóně 2022/23 vůbec nedaří, a aktuálně se nachází na 14. místě v tabulce. Doma ale proti Liberci má lepší šance na výhru.

Sigma Olomouc - Liberec
Sigma Olomouc – Liberec tipy

Liberec letos opravdu překvapuje. Patří mu 2. místo v tabulce, se 3 výhrami, 1 remízou a 1 prohrou. Takhle skvělé místo se mu ale dlouho udržet nepovede.

Analýza zápasu Sigma Olomouc – Liberec

Fanoušci Olomouce nejsou s výkonem svého týmu vůbec nadšeni. Vyhrát 1 zápas z 5 a z ostatních nezískat ani bod, to se asi žádnemu fanouškovi nelíbí. Napětá situace se přenesla i do klubu. Olomouc sice skvěle vstoupil do sezony výhrou 3:0 v Ostravě, ale od té doby to nestojí za nic. V 4 zápasech dokázala skórovat jenom jednou, a i to doma proti Slovácku. Utrpěla prohru proti Brnu, Spartě, Slovácku a naposledy i Hradci Králové. Jestli se chce Sigma Olomouc letos vyhnout bojům o záchranu a udržení v nejvyšší lize, tak bude muset zabrat. Proti druhému Liberci to ale bude mít opravdu těžké.

Liberec na druhé straně podává jeden kvalitní výkon za druhým. V posledním zápase proti Slovácku sice nebyli lepším týmem, ale i to jim stačilo na výhru. Skvělý úvodní zápas proti Spartě, kterou z pozice hostů Liberec porazil 2:1 nebyla náhoda. Slovan prohrál jenom jeden zápas, a i to překvapivě právě s Pardubicemi. Pak ještě remizoval s Českými Budějovicemi a teď ho čeká chaotická Olomouc. Jestli bude hrát to co do teď, tak má opět šance na bodový zisk.

Poslední vzájemné zápasy

Kádr Sigmy Olomouc se s Libercem utkal celkově 56x, z čeho dokázala Olomouc dominovat až 21x. Liberec vyhrál taky 14 zápasů a remíza se zrodila 14x. Statistiky vzájemných zápasů jsou proto opravdu vyrovnané.

30. 4. 2022 | Sigma Olomouc – Liberec 2:0

24. 4. 2022 | Sigma Olomouc – Liberec 1:0

20. 3. 2022 | Sigma Olomouc – Liberec 1:0

23. 10. 2021 | Sigma Olomouc – Liberec 0:2

29. 5. 2021 | Sigma Olomouc – Liberec 2:1

Sigma Olomouc – Liberec Fortuna Liga živé vysílání

Jestli chcete zápas sledovat i živě, tak máte hned několik možností. Česká Televize sice zápas nevysílá, ale najdete ho na Fortuna TV a O2 TV. Utkání se hraje ve středu 31. 8. 2022 v 17:30 hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Místem konání tohoto zápasu je Andrův Stadión v Olomouci, který má kapacitu pro 12 474 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

V případě, že si chcete udělat toto utkání o něco zajímavějším, tak si můžete vsadit na jeho výsledek. Když si vsadíte v ověřených sázkových kancelářích, tak chybu neuděláte.

Koho v utkání Sigma Olomouc – Liberec tipy favorizují?

Mírným favoritem v tomto zápase je domácí Sigma Olomouc.

Dne 29. srpna 2022
Napsal : Tomas