Tipy

Sigma Olomouc – Brno : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Druhý herní týden Fortuna Ligy se představí Sigma Olomouc proti Zbrojovce Brno.

Sigma Olomouc – Brno tipy na zápas

I když Sigma Olomouc nepatří mezi nejsilnější kluby nejvyšší české fotbalové soutěže, proti Zbrojovce Brno je jasným favoritem, o to víc na domácí půdě.

Sigma Olomouc - Brno
Sigma Olomouc – Brno tipy

Brno se opět vrátilo mezi nejlepší české fotbalové týmy po postupu z druhé ligy. Jestli si tento status bude chtít udržet, tak bude muset tuto sezonu opravdu zabrat.

Analýza zápasu Sigma Olomouc – Brno

Není tajemstvím, že kádr Sigmy Olomouc by na tom mohl být kvalitativně mnohem líp. Chybí mu jména jako Hubník a Daněk, kteří tuto sezonu už v Sigmě hrát nebudou. V otevíracím zápase proti Baníku ale dokázal překvapivě dominovat 3:0 na půdě soupeře. O branky se postarali Chytil, Chvátal a Sedlák. Na skvělý start do sezony by chtěla Sigma Olomouc navázat i ve druhém zápase, a to již na domácí půdě.

Brno se taky za svou premiéru ve Fortuna Lize nemá za co stydět. V prvním zápase hráli na domácí půdě, a i když se jim nepovedlo získat 3 body, remíza proti tak silnému soupeři jako je Slovácko, se cení. V 21. minutě se dokázalo ujmout vedení a po vyrovnání dokázalo hned odpovědět. Zápas ale nedotáhlo do vítězného konce, proto získalo jenom jeden bod. V Olomouci to bude mít ale ještě o něco těžší, proto by zde zisk jednoho bodu byl důvodem na oslavu. Nejvíc pod tlakem budou střelci gólů z prvního zápasu – Ševčík a Přichystal.

Poslední vzájemné zápasy

Historicky se tyto dva týmy utkali celkem 46x, přičemž Sigma Olomouc dokázala vyhrát 21x, Zbrojovka Brno jenom 14x. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila 11x. V posledních letech je vidět dominance Olomouce, čemu odpovídají i aktuální kurzy.

20. 2. 2021 | Sigma Olomouc – Brno 1:0

20. 9. 2020 | Sigma Olomouc – Brno 4:2

24. 2. 2018 | Sigma Olomouc – Brno 0:1

20. 8. 2017 | Sigma Olomouc – Brno 3:0

20. 2. 2016 | Sigma Olomouc – Brno 0:2

Sigma Olomouc – Brno Fortuna liga živé vysílání

Zápas opět nezastihnete v televizi ale jenom na internetu. Živý přenos budete mít šanci sledovat 6. 8. 2022 v 16:00 na Fortuna TV nebo O2 TV. ČT Sport na vysílání zápasů Fortuna Ligy tuto sezonu nezískala práva.

Často kladené otázky

Kde se duel bude hrát?

Utkání se odehraje v Olomouci a místem konání je Andrův stadion s kapacitou 12 474 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Možností máte k dispozici víc, ale my doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, či už je to Betano, SynotTip nebo Fortuna.

Koho v duelu Sigma Olomouc – Brno tipy staví do role favorita?

Pro kurzy je jasným favoritem domáci Sigma Olomouc.

On 4th Srpen 2022