Tipy

Sheriff – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Slavie má už jistou účast v minimálně jarní části Konferenční ligy, ale s klidným svědomím můžeme říct, že to na jaře bude to vyšší, Evropská. Sheriff může zabojovat o Konferenční, ale musí k tomu porazit Slavii. Naše Sheriff – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sheriff – Slavie kurzy

Sheriff – Slavie tipy

Více než 2,5 gólu

V tomto zápase uvidíme minimálně tři góly. V zápasech Tiraspolu jsme to viděli čtyřikrát z posledních pěti utkání. U Slavie v posledních dvou. Jinak je to u obou celků poměrně častá statistika. V tom posledním vzájemném jsme jich viděli hned šest, ale všechny vstřelila Slavie, takže je tato statistika trochu ošemetná.

Remíza

Remíza může být trochu odvážným tipem vzhledem k posledním zápasům mezi těmito celky. Slavie do Tiraspolu jede bez hlavního trenéra Trpišovského a navíc má už téměř jistý postup. Tiraspol by mohla po posledním výsledku navíc podcenit a nastoupit se slabší sestavou.

Vsaďte si zde

Sheriff - Slavie tipy

Analýza zápasu Sheriff – Slavie

Sheriff

Tiraspolu se povedl poseldní ligový zápas a pojistil si tak pevnou pozici na první příčce nejvyšší moldavské soutěže, ve které za 13 kol obdržel pouhé čtyři branky. Tento zápas viděl všechny branky poměrně rychle. Prvně se trefil v osmé minutě Henrique a deset minut před koncem první půle přidal druhou a poslední branku Talal. Celkově zápas moc akcí nenabídl a Sheriff nechal svého soupeře na branku vystřelit v celém zápase pouze jednou, takže bere zaslouženou výhru 2:0. Proti Slavii nastoupí nejsilnější moldavský celek bez Kikiho, Zohouriho, Adema, Kyaboua, Vardara, Akanbiho, Luvannora a Viniciuse.

Slavie

Slavie se naposledy v lize utkala s posledním Dynamem České Budějovice. Byl z toho utrápený výsledek, ale svého soupeře hodně zatopila, když si v průměru vytvořila střelu každé tři minuty. Dohromady tedy 33 střel za tento jediný zápas. Už v 7. minutě otevřela Slavie skóre zásluhou Jurečka, ale oslavy zabrzdily Budějovice, když ve 20. minutě srovnal Adediran. Slavie svého soupeře tlačila, ale góly nepřicházely. Zasloužený gól však přišel hluboko ve druhé půli, když v 71. minutě získal svému týmu vítězství Mojmír Chytil. Slavii bude v Moldavsku chybět trenér Trpišovský, Holeš, Jurásek, Pech a Ogungbayi.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Sheriff – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Sheriff – Slavie

Zápas Sheriff – Slavie se bude hrát 30.11. ve 21:00 v Tiraspolu v Sheriff Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Sport 2, kterou naleznete u Skylinku.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Christian-Petru Ciochirca.

Vsaďte si zde
Dne 29. listopadu 2023
Sheriff – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.