Sázkové kanceláře v ČR | Recenze 2024

Sázkové kanceláře online jsou ideálním způsobem jak se ponořit do světa sázení na nejrůznější sportovní události online bezpečným a výhodným způsobem. Tato recenze se zaměří na sázkové kanceláře bonusy a jejich výhodnou nabídku pro české hráče, přehledně a informovaně.

Sázkové kanceláře v ČR: analýza nejlepších bookmakerů (Květen 2024)

Sázkové kanceláře v ČR
Uvítací bonus
Navštivte stránku

300Kč za ověření účtu + Bonus ke vkladu až 6 000Kč

 

Navštivte stránku

2. Betano
betano

350Kč za ověření účtu + Bonus ke vkladu až 3 000Kč
Promo kód  – BETMAX

 

Navštivte stránku

3. Chance

chance

 

200Kč za ověření účtu + Bonus ke vkladu až 2 000Kč

 

Navštivte stránku

300Kč za ověření účtu + Bonus ke vkladu až 50 000Kč

 

Navštivte stránku

200 Kč a 200 free spinů + 100% k prvnímu vkladu až do 10 000 Kč

Navštivte stránku

6. ForBET

forbet

 

Vstupní bonus až  200 Kč

Navštivte stránku

7. Sazka

sazka

 

Vstupní  bonus až 10 000 Kč

 

Navštivte stránku

500Kč za ověření účtu + Bonus ke vkladu až 10 000Kč

Navštivte stránku

Seznam povolených sázkových kanceláří v České republice – legální možnosti sázení

V České republice momentálně funguje osm legálních českých sázkových kanceláří. Každá z nich disponuje svými výhodami a benefity, avšak mají společné jedno důležité kritérium – všechny vlastní licenci udělenou Ministerstvem financí ČR pro provozování kurzového sázení. Proč je tato licenční formalita tak klíčová?

Zákon o hazardních hrách v České republice, kromě řady povinností pro provozovatele, přináší také významnou ochranu pro zákazníky. Aby byli zákazníci chráněni před nekalými praktikami, nebo dokonce před nepříznivými finančními situacemi sázkových kanceláří, které by mohly vést až k bankrotu, je klíčové vybírat si pouze z možností, které disponují licencí pro provozování sázkové kanceláře udělenou MFČR. Níže uvádíme seznam osmi českých legálních sázkových kanceláří a bonusy, které nabízejí:

 • BETANO
 • TIPSPORT
 • SAZKABET
 • CHANCE
 • FORTUNA
 • SYNOT TIP
 • MerkurXtip

Sázkové kanceláře Fortuna 2024

Sázková kancelář Fortuna je předním poskytovatelem sázkových služeb v České republice. S bohatou historií a tradicí, která sahá do roku 1990, nabízí Fortuna široký výběr sázkových příležitostí na sportovní události, virtuální sporty, e-sporty a další. S moderním přístupem k technologiím a zákaznickému servisu je Fortuna známá svou uživatelsky přívětivou platformou pro online sázení a mobilní aplikací, která umožňuje sázet kdykoliv a kdekoliv. Kromě atraktivních kurzů a široké nabídky sázek se Fortuna vyznačuje také vynikajícím zákaznickým servisem a řadou propagačních akcí a bonusů pro své zákazníky. Jako respektovaný a spolehlivý poskytovatel sázkových služeb si Fortuna udržuje silnou pozici na trhu a je oblíbenou volbou pro mnohé sázkaře.

Navštivte stránku

Sázková kancelář Fortuna

Bonusy od Fortuna 2024:

Sázková kancelář Fortuna nabízí pro své nové a aktivní hráče celou řadu různých bonusů které je možné využít pro sázky na nabízené kurzové sázky a sporty, včetně ligových a mezinárodních soutěží. Každý bonus má své vlastní podmínky a je nutné je předem zkontrolovat a udělat tak informované rozhodnutí na Sázkové kanceláře v ČR.

Uvítací bonus :

Uvítací nabídka Fortuna bonus za registraci je připravena pro všechny hráče, kteří se rozhodnou založit sázkový účet a dříve ještě žádný účet přes portál Fortuna neměli založený. Vstupní bonus na první sázky pro hráče, kteří si vytvoří novou registraci dosahuje hodnoty až 6000 Kč a představuje tak 200% dorovnání, podle výše vloženého prvotního vkladu.

Bonusy na první sázky :

Dalším bonusem je bonus dosahující hodnoty 3 000 Kč, který je dostupný na první sázky u bookmakera, jako jsou sázky na sportovní události. Tento bonus je možné získat v rámci počátečního vkladu na sázkařský účet Sázkové kanceláře v ČR. Zde můžete získat Fortuna promo kód bonusy.

Tipovačka :

Sázkové kanceláře v ČR a jejich tipovačka poskytuje speciální bonusy do hodnoty až bonusu až 5 000 Kč. Tento bonus je ideální pro milovníky sportovních sázek, kteří mají dokonalý přehled a myslí si, že dokáží uhodnout přesné výkony svých oblíbených sportovních týmů. Stačí vyplnit formulář a odeslat vlastní tip na výsledky. Vylosovaný výherce vyhrává speciální odměnu a k tomu je možné vyhrát také jackpot navíc.

Sázky bez rizika :

Bezrizikové sázky jsou unikátem sázkové kanceláře Fortuna, které umožňují až čtyři sázení bez rizika a s možností získat až 200 Kč zpátky na prohrané sázce. V rámci každého kola je možné získat věrnostní body, které se v rámci věrnostního programu mění na skutečné peníze.

Fortuna: Pro a Proti

Fortuna je jednou z nejpopulárnějších sázkových kanceláří v České republice, nabízející širokou škálu sázkových možností na sporty, virtuální sporty, a další. Jak u všech služeb, i u Fortuny existují výhody a nevýhody, které je důležité zvážit předtím, než se rozhodnete zaregistrovat a začít sázet. Zde jsou některé z klíčových pro a proti:

Pro

 1. Široká nabídka kurzů: Fortuna nabízí širokou škálu sportovních sázek, včetně fotbalu, hokeje, basketbalu a mnoha dalších, a také virtuální sporty a e-sporty.
 2. Uživatelsky přívětivá aplikace: Tanto webová stránka, tak mobilní aplikace jsou velmi přívětivé k uživatelům, což umožňuje snadné sázení a správu účtu.
 3. Bonusy a promo akce: Fortuna pravidelně nabízí vstupní bonusy pro nové hráče a promo akce pro stávající sázkaře.
 4. Live sázky a streaming: Možnost sázet na zápasy v reálném čase a sledovat některé události přímo přes stream.
 5. Místní podpora: Jako česká sázková kancelář nabízí Fortuna místní podporu a je plně licencována Ministerstvem financí ČR.

Proti

 1. Omezení pro profesionální sázkaře: Někteří uživatelé hlásí, že Fortuna může omezovat sázky nebo účty hráčů, kteří vykazují velmi úspěšné sázení.
 2. Kurzy mohou být někdy nižší: Ve srovnání s některými mezinárodními sázkovými kancelářemi mohou být kurzy nabízené Fortunou někdy mírně nižší.
 3. Omezené možnosti výběru: Ačkoliv Fortuna nabízí širokou škálu sázkových možností, některé specifické trhy nebo události mohou být omezeně dostupné ve srovnání s konkurencí.
 4. Podmínky bonusů: Některé z bonusů a promo akcí mohou mít přísné podmínky, které mohou být pro některé hráče obtížné splnit.

Při rozhodování o registraci u Fortuny je důležité zvážit tyto výhody a nevýhody v kontextu vašich sázkových preferencí a potřeb.

Sázky a šance

Fortuna Sázkové kanceláře v ČR poskytuje svým sázkařům zajímavý a různorodý katalog sportovních událostí, na které je možné si vsadit, také díky jejich přednímu postavení na českém trhu. V rámci šancí je možné využívat kvalitních kurzů. Možnost je vybírat z více jak 30 různých sportů a událostí, mezi které patří také:

 • Liga národů
 • Tenis
 • Lední hokej
 • Volejbal
 • MMA
 • Basketbal
 • E-sporty
 • a další

Zkušenosti s používáním a sázením

Fortuna poskytuje sázkařům moderní rozhraní v rámci, kterého je možné přehledně najít všechny důležité informace o nabízených sázkách, současné kurzové nabídce, live přenosech, ale také je možné jednoduše a během několika minut založit vlastní účet. Všeobecně je hráčská zkušenost kladná.

Platební systémy

Aby bylo možné plnohodnotně využívat Fortuna sázkařského účtu a bonusů, bude nutné jej financovat z vlastních prostředků. To je možné prostřednictvím platebních karet, bankovním převodem nebo jako hotovostní platbu na jedné z kamenných poboček Fortuna.

Vklady :

Vklady je možné provádět jednou z dostupných platebních metod, jako jsou online bankovní převody, platební karty nebo hotovostní vklady. Valná většina vkladů je zpracována okamžitě.

Výběry :

Pro výběry vyhraných prostředků uvolněných pro výběr je možné využívat bankovního převodu nebo navštívit kamennou pobočku Sázkové kanceláře v ČR.

Mobilní aplikace Fortuna

Fortuna poskytuje svým hráčům hned několik aplikací, podle toho, o jaké sázky má hráč zájem. Aplikace Fortuna je rozdělena na Vegas, pro online kasino a Sport, pro kurzové sázky. Dostupné jsou jak pro operační systémy Android, tak iOS.

Sázkové kanceláře Betano

Sázková kancelář Betano je relativně novým hráčem na trhu sázkových kanceláří, ale rychle si získala popularitu díky své inovativní a uživatelsky přívětivé platformě. Zaměřuje se na široký spektrum sportovních událostí po celém světě, včetně fotbalu, tenisu, hokeje a mnoha dalších, a nabízí konkurenceschopné kurzy a rozmanité sázecí možnosti. Betano je známá svými pokročilými funkcemi, jako jsou živé přenosy utkání, cash-out možnosti a rozsáhlý výběr live sázek, což z ní činí atraktivní volbu pro sázkaře hledající dynamický a angažovaný sázkařský zážitek. Kromě toho nabízí Betano řadu atraktivních bonusů a promo akcí pro nové i stávající klienty, včetně vstupních bonusů, zdarma sázek a věrnostních programů. S výbornou zákaznickou podporou a bezpečným a spolehlivým prostředím pro sázení je Betano vynikající volbou pro sázkaře, kteří hledají kvalitní a zábavnou sázkovou kancelář.

Navštivte stránku

Sázkové kanceláře v ČR - Betano

Bonusy od Betano

Sázkové kanceláře bonusy Betano patří mezi oblíbená mezinárodní kasina a sázkové kanceláře, které poskytují celou řadu zajímavých bonusů a výhod pro své registrované hráče. V rámci tohoto herního portálu je tak možné se zaměřit jak na kurzové sázky, tak například na live sázky.

Uvítací bonus :

Tento herní a sázkový portál poskytuje štědrou nabídku pro hráče, kteří si vytváří herní účet a dříve ještě žádný na portále Betano neměli. Bonus betano má podobu 100% dorovnání, které hráče může odměnit částkou až 3 000 Kč na sportovní sázení (pro získání maximálního bonusu použijte Betano promo kód).

Dokončení registrace :

Další bonusovou nabídkou Sázkové kanceláře v ČR je odměna za dokončení celého procesu registrace, tedy vyplnění registračního formuláře, zadání osobních údajů a jejich následné verifikace. Tím hráč ověřuje pro portál svou totožnost, plnoletost a pravost kontaktních údajů. Získat je tak možné až 300 Kč bez vkladu.

Bet Builder :

Podobně jako některé další bookmaker portály, také přes Beton je možné využívat bet builder bonusové nabídky. Tento umožňuje kombinace různých sázek na jednom tiketu, ze kterého je poté možné vytěžit mnohem více. Takto je možné vybírat ze 2 až 7 různých příležitostí přes české sázkové kanceláře.

Bonusy na náskok :

Pro odvážné sázkaře je možné si vybrat z celé škály sportů u kterých je možné vsadit na náskok hráčů. Například pro tenisové utkání je možné si vsadit na výhru favorita o dva celé sety, u jiných sportů o dvacet bodů a tak dále. Sázkové kanceláře v ČR poskytuje další bonusové možnosti na vyšší výhru.

Betano: Pro a Proti

Pokud se zajímáte o online sázkovou platformu Betano, je důležité zvážit její výhody a nevýhody, abyste mohli učinit informované rozhodnutí o tom, zda je pro vás vhodná. Zde je shrnutí potenciálních pro a proti, které mohou být spojeny s používáním Betano:

Pro Betano

 1. Široká nabídka sportovních událostí – Betano často nabízí široký výběr sportovních událostí a lig, na které si můžete vsadit, včetně populárních i méně známých sportů.
 2. Atraktivní bonusy a promo akce – Pro nové uživatele i stávající sázkaře Betano často poskytuje lákavé bonusy a promo akce, které mohou zvýšit hodnotu vašich sázek.
 3. Pokročilé sázkařské funkce – Platforma může nabízet pokročilé funkce, jako jsou live sázky, cash out (možnost vyplatit sázku před koncem události) a live streaming vybraných událostí.
 4. Uživatelsky přívětivé rozhraní – Webové stránky a mobilní aplikace Betano jsou často chváleny za svou přehlednost a snadné používání, což usnadňuje sázení.

Proti Betano

 1. Omezení pro některé uživatele – V závislosti na vaší zemi může být přístup k Betano omezen nebo mohou být některé funkce nedostupné.
 2. Požadavky na protočení bonusů – Ačkoliv jsou bonusy atraktivní, mohou být spojeny s vysokými požadavky na protočení, což může být pro některé uživatele obtížné splnit.
 3. Omezené platební metody – Ačkoliv Betano obvykle nabízí řadu platebních metod, některé specifické metody mohou být v některých regionech nedostupné.
 4. Zákaznický servis – Zatímco někteří uživatelé mohou mít s podporou Betano dobré zkušenosti, jiní mohou hlásit pomalé reakční časy nebo méně uspokojivou pomoc při řešení problémů.

Sázky a šance

Tento bookmaker nabízí zajímavé šance Sázkové kanceláře vstupní bonus pro všechny své hráče, a to na více než dvě desítky různých sportovních událostí, které se konají po celém světě, včetně sportovních událostí probíhajících živě. Betano poskytuje celou řadu zajímavých šancí pro své hráče, zobrazených v klasickém desetinném stylu, typickém pro evropské sázkaře.

Mezi nabízené sportovní kategorie české sázkové kanceláře patří například následující možnosti:

 • fotbal
 • rugby
 • tenis
 • lední hokej
 • reporty
 • futsal
 • a další

Zkušenosti s používáním a sázením

Nejlepší sázkové kanceláře Betano je portál s kompletní českou lokalizací v rámci kterého je možné najít přátelské uživatelské rozhraní, ve kterém se jednoduše vyzná tak je úplný začátečník nebo nováček Na tomto portále. V rámci herní komunity je možné najít kladné recenze na tento portál pro sportovní sázky, který je oblíbený také v rámci české herní komunity.

Platební systémy Betano

Aby bylo možné plnohodnotně využívat portál u tohoto typu, bude nutné financovat sázkový účet z vlastních prostředků, a to prostřednictvím dostupných platebních metod, jako jsou například platební karty nebo internetové peněženky. Je nutné pamatovat na tom, že není možné využívat platební účty třetích stran a je nutné se zaměřit také na to, zda jsou platební metody dostupné v jurisdikci hráče legální online sázkové kanceláře.

Vklady :

Pro potřeby Sázkové kanceláře v ČR vkladů je možné využívat celé řady platebních metod, jako jsou platební karty, internetové peněženky Skrill nebo Neteller, ale také rychlé bankovní převody. Valná většina převodů je zpracovávaná okamžitě, některé však mohou vyžadovat od 1 do 3 pracovních dnů, podle podmínek platební metody.

Výběry :

Výběr na Betano je možné zadávat přímo po přihlášení do herního účtu a následně vyplnění žádosti o výběr. Z pohledu platebních metod jsou pro hráče dostupné například Skrill, bankovní převody nebo předplacené karty. Tyto jsou zpracovávány během jednoho nebo více pracovních dnů.

Mobilní aplikace Betano

Pro nejlepší možný zážitek ze sázení na sportovní události je možné využívat mobilních aplikací, které jsou dostupné jako samostatné software aplikace pro operační systémy Android nebo iOS. Aplikace jsou dostupné ke stažení zcela zdarma a je možné jich využít kdekoliv, kde se nachází stabilní internetové připojení. Sázkové kanceláře bonusy aplikace betano poskytuje rychlý přístup k sázkám, přehled o aktuálních kurzech nebo notifikace.

Sázkové kanceláře Tipsport

Tipsport je přední česká sázková kancelář a jedna z největších v České republice, která hráčům nabízí možnost sázet na širokou škálu sportovních událostí, včetně fotbalu, hokeje, basketbalu a mnoho dalších. Umožňuje jak předzápasové, tak live sázení a je známá svou uživatelsky přívětivou online platformou a mobilní aplikací. Tipsport je také populární díky svým atraktivním bonusům pro nové i stávající sázkaře a pravidelným promo akcím. Společnost je plně licencována Ministerstvem financí ČR a klade velký důraz na zodpovědné sázení.

Navštivte stránku

Tipsport Sázkové kanceláře v ČR

Tipsport bonusy 2024

U Tipsportu můžete získat vstupní bonus ve výši 50 000Kč, pokud splníte všechny podmínky. Dostanete 100% vašeho prvního vkladu zpět pokud prosázíte, co je třeba. Např.: Pokud vložíte 100Kč, musíte prosázet minimálně 1000Kč s minimálním kurzem 1.5, abyste dostali zpět 100Kč. Podívejte se na bonus zde. Podívejte se zde na bonusy s Tipsport akčním kódem.

Bonus za registraci

Za registraci můžete u Tipsportu dostat 300Kč, když spníte plnohodnotnou registraci a ověříte si svůj účet.

Výhody a nevýhody

Tipsport je jednou z největších a nejpopulárnějších sázkových kanceláří v některých zemích, nabízející široký výběr sportovních sázek, live sázek a dalších sázkových možností. Zde jsou některé z hlavních výhod a nevýhod používání Tipsportu pro vaše sázení.

Výhody Tipsportu

 1. Široká nabídka sportů a událostí – Tipsport nabízí širokou škálu sportů a sázkových trhů, včetně fotbalu, hokeje, tenisu a mnoha dalších, což zákazníkům umožňuje najít téměř jakoukoliv sázku, kterou chtějí uzavřít.
 2. Live sázení a streaming – Možnost sázet na sportovní události v reálném čase a sledovat vybrané zápasy prostřednictvím live streamingu přímo na platformě zvyšuje zážitek z sázení.
 3. Uživatelsky přívětivá platforma – Ať už přes webové stránky nebo mobilní aplikaci, Tipsport nabízí snadno navigovatelné rozhraní, což usnadňuje vkládání sázek.
 4. Vysoké kurzy a bonusové akce – Tipsport často nabízí konkurenční kurzy a atraktivní bonusy a promo akce pro nové i stávající zákazníky.
 5. Dobrá zákaznická podpora – Společnost poskytuje komplexní zákaznickou podporu, včetně online chatu, což zákazníkům usnadňuje řešení jakýchkoli problémů.

Nevýhody Tipsportu

 1. Omezení pro hráče z některých zemí – Podobně jako u mnoha sázkových platforem, i Tipsport může mít omezení pro uživatele z některých zemí.
 2. Požadavky na protočení bonusů – Ačkoliv jsou bonusové nabídky lákavé, mohou být spojeny s požadavky na protočení, které mohou být pro některé hráče výzvou.
 3. Omezené platební metody – Ačkoliv Tipsport obvykle nabízí různé platební možnosti, některé specifické platební metody mohou být v určitých regionech nedostupné.
 4. Může být náročnější pro začátečníky – S širokou škálou sázkových možností a funkcí může být platforma pro nové sázkaře na první pohled překvapivě komplexní.

Je důležité si uvědomit, že výhody a nevýhody mohou být subjektivní a závislé na osobních preferencích a potřebách každého sázkaře. Doporučuje se, abyste si sami vyzkoušeli Tipsport a zjistili, zda odpovídá vašim očekáváním a sázkovým preferencím.

Zkušenosti se sázením na Tipsportu

Tipsport je pro hráče tradičním sázecím portálem, ale nabízí i hezké rozhrání a design, ve kterém se neztratíte. Tipsport dále nabízí analýzy, live sázky, širokou kurzovou nabídku a jednoduché založení účtu během pár minut. Pro sázkaře je z většiny Tipsport kladným prostředím.

Sázkové kanceláře Chance

Chance Sázkové kanceláře v ČR

Bonusy od Chance

U Chance jsou stejné podmínky jako u Tipsportu. Musíte splnit plnohodnotnou registraci a poté svůj účet ověřit. Za tohle dostanete 200Kč na herní konto, což je méně než u Tipsportu, ale je to stejně snadné. Vsaďte si u Chance s těmito bonusy právě zde. Začněte na Chance s bonusy se Chance akčním kódem.

Bonus ke vkladu

Také zde platí stejný bonus jako u Tipsportu, ale vyplatí se méně. Platí pouze na první vklad. Pokud vložíte 100Kč, tak musíte prosázet 1 400Kč s minimálním kurzem 2.00. Platí podmínka s 10%, takže pokud byste zde vložili 100Kč, za každých prosázených 140Kč dostanete 10Kč, což je 10% ze sta.

Výhody a nevýhody

✅ Výhody
❌ Nevýhody

Přehledné prostředí

 

Vše téměř totožné s Tipsportem

 

Dlouholetost v ČR

 

Horší bonusy

Zkušenosti se sázením na Chance

Chance je také jednou ze starších sázkových kancelaří a je stejně stará jako Tipsport. Od roku 2013 právě Tipsportu patří. Nabízí stejné rozhraní a design jako Tipsport, ale v zelených barvách. Chance dále nabízí analýzy, live sázky, širokou kurzovou nabídku a jednoduché založení účtu během pár minut. Pro sázkaře je i Chance většinou kladným místem pro sázky.

Sázkové kanceláře Synottip 2024

Bonusy od Synottip :

Sázková kancelář Synot Tip je jedním z předních poskytovatelů online sázek na sportovní hry, ale také poskytovatelem online kasina pro své registrované hráče. Pro ty je zároveň dostupný propracovaný systém bonusů a věrnostního programu Sázkové kanceláře v ČR. Na tomto odkazu se můžete podívat na SynotTip promo kód pro nové hráče.

Registrační bonus :

Registrační bonus Synottip je v rámci této sázkové kanceláře udělován za pouhé dokončené registračního procesu a verifikaci všech zadaných osobních údajů. Tento bonus za registraci hráčům poskytuje až 500 Kč na sportovní nebo jakékoliv jiné sázky.

Bonusy od Synottip

Přejít Do Registrace

Vstupní bonus :

Dále je možné u tohoto bookmakera využívat uvítacího balíčku v hodnotě 100% dorovnání na počáteční vklad po registraci sázkového účtu. Díky tomuto bonusu je možné získat až 10 000 Kč na kurzové sázky. Tento bonus je rozdělený do několika fází, a to podle prosázeného množství z vlastních prostředků. Na sázkové konto tak pořád něco přibývá.

Věrnostní program :

Synot Tip má pro hráče rozsáhlý věrnostní program v rámci, kterého je možné sbírat benefit body a za ně posléze získávat speciální odměny, jako je vylepšení sázkového kurzu až o 20%, podle úrovně v bonusovém programu. Ty má tento program tři: bronzovou, stříbrnou a zlatou sázkové kanceláře bonusy.

Synottip: Pro a Proti

✅ KLADY
❌ ZÁPORY

Věrnostní program pro sázkaře

Menší různorodost bonusů 

Různorodé sporty na sázky

iOS nemá aplikaci

Rozsáhlá komunita sázkařů

Sázky a šance

Sázkové kanceláře v ČR Synottip poskytuje sázkařům výběr z celé řady různých sportovních událostí z celého světa, ale také z tuzemské sportovní scény. Na ty je možné využívat různých a výhodných kurzů. Mezi nabízení sportovní kategorie pro sázky patří:

 • fotbal
 • volejbal
 • americký fotbal
 • šipky
 • basketbal
 • a další

Sázky synottip

Zkušenosti s používáním a sázením

Synottip se může pyšnit rozsáhlou herní komunitou a komunitou sázkařů u kterých je možné vnímat oblíbenost tohoto sázkařského portálu. Díky dostupnosti mobilního sázení je možné sázet kdykoliv a kdekoliv, bez ohledu na operační systém a Sázkové kanceláře vstupní bonus.

Platební systémy

Synottip poskytuje hned několik různých platebních systémů, přes které je možné vkládat nebo vybírat finance z/na sázkařský účet. Je možné využívat pouze ty platební metody, které jsou vedeny na stejné jméno, jako jméno sázkaře s vytvořenou registrací.

Vklady :

Pro vklady je možné využívat hned několika platebních metod, jako jsou například rychlý online bankovní převod, platební karty nebo klasické bankovní převody a další platební metody.

Výběry :

Pro výběry je možné využít například platebních metod, jako jsou bankovní převody, debetní nebo kreditní karty nebo klasický bankovní převod Sázkové kanceláře v ČR.

Mobilní aplikace Synottip

Prostřednictvím této sázkové kanceláře je možné využívat také mobilní sázení, a to přes dostupné mobilní aplikace a optimalizaci webových stránek. Pro operační systém Android, je možné si stáhnout jednoduše aplikaci české sázkové kanceláře, která se nainstaluje přímo do zařízení. Všechny ostatní operační systémy mohou využívat v prvku optimalizace, který automaticky přizpůsobí stránky sázkové kanceláře používanému zařízení.

Sázkové kanceláře v ČR

Sázkové kanceláře PokerStars

PokerStars je zejména známá díky službám, které nabízí fanatikům pokeru. Do oběhu ale vydaly i služby kasino, které zatím nejsou příliš rozsáhlé, ale stále se rozvíjejí. Získejte bonusy na herní konto s Pokerstars bonusovým kódem.

Uvítací bonusy

Za registraci obdrží noví hráči 40 dolarů a po dokončení prvního vkladu dodatečných 10 dolarů.

Aktivovat bonus

Jiné bonusy

Pro kasino žádné další bonusy k dispozici nejsou, jedině pokud byste měli zájem jejich služby pokeru.

Výhody:

 • Design
 • Kvalitní servery

Nevýhody:

 • Nedostatek her
 • Jenom uvítací bonus

Zkušenosti

Kasino je na stránce PokerStars stále v počátečním stádiu a tak si budete muset na rozsáhlejší služby počkat, jejich služby ale rozhodně stojí za povšimnutí.

Nejlepší bonusy sázkových kanceláří 2024

BOOKMAKER Uvítací bonus Bonusy na tipování Speciální nabídka Marketingové bonusy

fortuna logo

Sázkové kanceláře bonusy dostupné pro nové hráče představují možnost získat až Megabonus 54 000 Kč při dokončení registrace a vložení vkladu financí na herní účet.

Uvítací nabídka je určena pouze pro hráče bez předešlé registrace. Splnění podmínek obsahuje požadavek na několikanásobek sázky, dle vkladu. Bonus má podobu 100% dorovnání.

Sázky na sportovní události jsou nejen o tipování, ale také o znalosti a povědomí o týmu nebo sportovních.

Fortuna poskytuje svým hráčům možnost tipovačky, v rámci, které je možné vyhrát až 5 000 Kč jackpot v případě správného tipu v rámci losování.

Mezi speciální nabídky Fortuna sázkové kanceláře a její bonusy patří možnost bonusu na první sázky za dokončení a verifikaci sázkového účtu na online portále.

Tento bonus do hodnoty až 900 Kč je možné využívat na vůbec první sportovní sázky z nabídky Fortuna.

Bonusy sázkových kanceláří jsou hlavním marketingovým nástrojem kasina, a proto využívá také speciálních kampaní pro nalákání hráčů a poskytování speciálních výhod.

Jedním z takových je Fortuna kvíz, který probíhá každé pondělí a čtvrtek a poskytuje možnost vyhrát až 400 Kč a ty využít na cokoliv.

synottip

Vstupní bonus v rámci Synot Tip nabídky má pro hráče tu výhodu, že si mohou zvolit pro jakou sekci webu je možné bonus za registraci získat, tedy zda hráč chce využívat kasino nebo naopak sportovních sázek. Uvítací bonus u této sázkové kanceláře dosahuje hodnoty až 10 000 Kč, které je možné následně využít na sázky.

Synottip pravidelně pořádá speciální akce v rámci kterých je možné tipovat a vyhrávat podíl z banku.

Toto je možné v případech, že se sázkaři dokáží díky svým skvělým tipům propracovat až do elitní desítky sázkové komunity a získat tak až 10 000 Kč každý den, tedy až 100 000 Kč.

Mezi speciální sázky na tomto portále patří například bezrizikové sázky, které představují možnost získat zpět až 500 Kč na sázkách.

Je nutné splnit podmínky, mezi které patří sázka na událost s minimálním kurzem v hodnotě 1,5. Tuto je nutné sázet po dobu deseti dnů.

Nejlepší bonusy sázkových kanceláří jsou dostupné často přes marketingové kampaně, například prostřednictvím sociálních sítí nebo emailové kampaně.

V současné době tento bookmaker neposkytuje marketingové bonusy, je však možné využívat celé řady dostupných promo akcí pro registrované hráče. Například turnaje o věcné ceny.

BETANO

Sázkové kanceláře vstupní bonus představují kompenzaci pro hráče za počáteční vklad a založení herního účtu na sázkové kanceláři Betano.

Tento portál má pro nové hráče připravenou nabídku s možností zisku až 3 000 Kč, díky 100% dorovnání na počáteční vklad v rámci založení sázkového účtu.

Betano sázková kancelář má pro hráče k dispozici tzv. bet builder, tedy možnost sázet na více příležitostí v rámci jednoho sázkového tiketu.

Mezi příležitosti pro sázku mohou patřit finální výsledek zápasů, rohové kopy nebo hráč, který skóruje (při sázce na fotbalové utkání).

Speciální nabídkou pro bonusy přes bookmakera Betano je možnost sázek na náskoky v rámci sportovních klání, jako jsou sázky na náskok bodů, gólů nebo setů.

Tyto sázky jsou dostupné pro různé sporty, zejména fotbal, tenis, volejbal nebo lední hokej.

Marketingové kampaně, které lákají na založení účtu nebo představují speciální příležitosti poskytuje bookmaker spoustu.

Právě inspirací k založení sázkového účtu je bonus za dokončení registrace, který nevyžaduje žádný speciální vklad a odměňuje hodnotou až 500 Kč za dokončení celého procesu.

Často kladené otázky

Je sázení na online sázkových kancelářích bezpečné?

Ano, sázení prostřednictvím sázkových kanceláří je zcela bezpečnou záležitostí, je však důležité vybrat si tu sázkovou kancelář, která je řádně regulovaná a dodržuje všechny normy a další platné zákony. Zároveň je dobré vybírat si podle dalších faktorů, jako je zabezpečení portálu, nabízené platební metody nebo ohlasy ostatních sázkařů

Jaké bonusy sázkové kanceláře nabízejí?

Sázkové kanceláře bonusy nabízí trochu jiné bonusy, kterých mohou sázkaři využívat po dokončení registrace. Mezi ty patří například uvítací nabídky, bonus bez vkladu, bonusy za vklady nebo speciální marketingové nabídky bookmakera.

Je možné vybírat bonusy?

Samotný částky z bonusů není možné vybírat, je však možné jich využít pro další sázky na sportovní kurzové sázky v rámci sázkové kanceláře. Po splnění všech podmínek bonusu je poté možné vybírat vyhrané výhry přímo již v peněžité formě.

Jak získat bonusy sázkových kanceláří?

Bonus je možné získat hned několika způsoby, některých případech sázkové kanceláře nabízí bonusy během registrace jejím dokončením, z vlastních prostředků nebo prostřednictvím bonusových kódů odesílaných v rámci marketingového programu emailovou kampaní.

Na co si dát u bonusů pozor?

Je nutné věnovat pozornost všem podmínkám bonusů, jelikož každý bonus má své požadavky, které je nutné splnit a až posléze bude možné vybrat vyhrané prostředky. Sem spadá zejména požadavek na několikanásobek vložené částky nebo přesně stanovené časové rozhraní ve kterém je nutné tyto podmínky splnit.

Sázkové kanceláře v ČR : Závěrem

Na českém trhu je mnoho sázkových kanceláří, které mohou být zajímavé pro ty, kteří chtějí začít sázet. Doporučujeme si přečíst o různých promo kódech, které aktivují ty nejlepší bonusy.Začít můžete se Sazka bonusovy kód nebo Merkurxtip bonus kód. Online sázkové kanceláře jsou ideálním způsobem, jak se může také začátečník seznámit se světem online sázení, a to díky jednoduchému zpracování těchto portálu, možností sázet přes mobilní verze a v hodnosti kurzových sázek bez nutnosti docházení do kamenné pobočky Nejlepší sázkové kanceláře. Je však velice důležité vybrat si přesně tu sázkovou kancelář, která bude každému vyhovovat a také proto je nutné se zaměřit na její kompletní nabídku, kam spadají také její různé bonusy ať už pro začínající, nebo aktivní hráče.