Tipy

Sassuolo – Neapol tipy na Serii A

Neapol vyhrála šest posledních ligových zápasů po sobě a teď jí čeká 15. Sassuolo. Tomu se sice v poslední době nedaří, ale na konci ledna porazilo AC Milán výsledkem 5:2. Naše Sassuolo – Neapol tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Sassuolo – Neapol tipy

Výhra Neapole

Neapol je v poslední době znovu ve skvělé formě a před zápase se Sassuolem nevypadá, že by je něco mělo zastavit. Tímto tempem by měli vyhrát první titul od roku 1990. V prvním zápase proti Sassuolu tuto sezónu vyhrála Neapol 4:0.

Victor Osimhen vstřelí gól

Nejlepší střelec letošní sezóny Serie A, Victor Osimhen, se prosadil v šestém zápase v řadě, když se o víkendu prosadil proti Cremonese. V posledním vzájemném zápase se Sassuolem při výhre 4:0, nasázel Osimhen tři góly a teď má dobrou formu, aby další góly přidal.

Sassuolo - Neapol tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Sassuolo – Neapol

Sassuolo

Sassuolo v posledním zápase nehrálo vůbec dobře, ale ukořistilo pozitivní výsledek proti lepšímu Udinese. Zápas skončil remízou 2:2, přičemž Sassuolo vystřelilo za celý zápas na bránu pouze jednou. Gól totiž v šesté minutě vstřelil za Sassuolo Henrique, a pak si Pérez z Udinese vstřelil vlastní gól. Sassuolu bude na zápas proti první Neapoli chybět pouze Jeremy Toljan.

Neapol

Neapol v posledním zápase úplně přehrála Cremonese a svému soupeřovi nic nedovolila. Držela balón téměř 70% zápasu a na bránu vystřelila hned desetkrát, přičemž její soupeř pouze jednou. V prvním poločase jsme viděli jen jediný gól, když se prosadil Kvaratshkelia. Další góly jsme viděli po přestávce od Osimhena a ještě těsně před koncem se stihl prosadit Elmas. Zápas tak skončil 3:0 a Neapol si stvrdila svou dominanci v tabulce Serie A.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

29.10. 2022 | Neapol 4:0 Sassuolo

30.4. 2022 | Neapol 6:1 Sassuolo

1.12. 2021 | Sassuolo 2:2 Neapol

3.3. 2021 | Sassuolo 3:3 Neapol

1.11. 2020 | Neapol 0:2 Sassuolo

Často kladené otázky Sassuolo – Neapol tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 17.2. ve 20:45 na Mapei Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 15. února 2023
Sassuolo – Neapol tipy na Serii A
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.