Tipy

Řím – Juventus tipy na Serii A

Řím doma tento víkend přivítá Juventus. Řím se po posledním zápase potýká s problémy kvůli červené kartě jejich trenéra, ale s Juventusem by mohli odehrát zajímavé utkání. Naše Řím – Juventus tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Řím – Juventus tipy

Oba týmy vstřelí gól

Jen málokdy se stane, že Řím neskóruje v zápase Serie A. V posledních jedenácti zápasech vždy vstřelila gól a měli by mít dostatek útočné síly, aby se jim to povedlo i proti Juventusu. Stará dáma je na tom střelecky také velmi dobře a v posledních třech zápasech vstřelila hned devět gólů. Z těchto důvodu si myslíme, že uvidíme góly na obou stranách.

Neprohra Juventusu

Juventusu se v posledních měsících daří, i přes jejich finanční problémy, které zavinily, že Juventus není na příčkách zajišťujících Ligu mistrů pro příští sezónu. Juventus vyhrál šest z posledních osmi zápasů a mohl by se radovat i v zápase proti Římu. Také už s Římem neprohrál pět zápasů v řadě.

Řím - Juventus tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Řím – Juventus

Řím

Řím ve svém posledním utkání dokulhala k šokující porážce 2:1 s Cremonese, pro které to byla první výhra v sezóně a po svém výkyvu okamžitě klesla na páté místo v tabulce Serie A, což pro ně znamená, že jsou momentálně mimo pozice zajišťující Ligu mistrů pro sezónu 2023/24. Řím s absencemi nemá moc velký problém a do zápasu proti Juventusu půjde pouze bez trenéra Mourinha, který dostal v minulém zápase červnou kartu a bez záložníka Darboeho.

Juventus

Juventus minulé kolo porazil ve strhujícím Turínském derby Turín výsledkem 4:2 Navzdory tomu, že čelil Juventus obrovskému bodovému trestu ze strany vedení ligy, je pouhých šest bodů za Atalantou, což se dá do konce sezóny v pohodě dohnat. Juventusu bude na zápas s Římem chybět Ihattaren, Jorge, Milik a Peeters.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

27.8. 2022 | Juventus 1:1 Řím

9.1. 2022 | Řím 3:4 Juventus

17.10. 2021 | Juventus 1:0 Řím

6.2. 2021 | Juventus 2:0 Řím

27.9. 2020 | Řím 2:2 Juventus

Často kladené otázky Řím – Juventus tipy

Kdy a kde bude hrát tento zápas italské Serie A?

Tento zápas se bude hrát 5.3. ve 20:45 na Stadio Olimpico.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 53x, z čehož 11x vyhrál Řím, 28x vyhrál Juventus a 14x byla remíza.

Vsaďte si zde

Dne 3. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.