Tipy

Řím – AC Milán tipy na Serii A

Tento víkend se v Serii A utká v ligovém šlágru Řím s AC v přímém boji o příčky zajišťující Ligu mistrů pro příští sezónu. Naše Řím – AC Milán tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Řím – AC Milán tipy

Neprohra AC Milán

AC Milán minulý víkend vyhrál doma s Lecce 2:0, i když v poslední době zaujaly především výkony Rossoneri ve velkých zápasech. Jejich vítězství nad Neapolí jak v Serii A, tak v Lize mistrů byla znamenitá a schopnost se chopit této příležitosti by je mohla připravit k většímu úspěchu v sobotu v Římě. Milán vyhrál při každé ze svých posledních dvou návštěv Romů na Stadio Olimpico.

Oba týmy skórují

Střetnutí mezi Římem a AC Milán jsou v posledních sezónách běžně těsnými tahanicemi a oba kluby v této sezóně tvrdě bojují o umístění v nejlepší čtyřce, sobotní střet by měl mít opravdovou atmosféru. Je pozoruhodné, že osm z posledních devíti zápasů mezi těmito italskými giganty přineslo góly na obou koncích a další góly by mohly přijít pro další sobotní otevřený zápas.

Řím - AC Milán tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Řím – AC Milán

Řím

Římu se vůbec nepodařil poslední ligový zápas, když prohráli s Atalantou venku 1:3. Řím nejspíš nastoupí s obměněnou sestavou a pokusí se vyvarovat chybám ze zápasu s Atalantou. Do šlágru proti AC jde Řím bez Karsdorpa, Dybaly, Llorenteho, Smallinga a Wijnalduma.

AC Milán

AC naposledy v lize docela pohodlně porazilo Lecce a postupně sbírá formu na semifinále Ligy mistrů. AC do zápasu s Římem nic měnit nemusí a na listu absencí je stále jen Ibrahimovič s Pobegou.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

8.1. 2023 | AC Milán 2:2 Řím

6.1. 2022 | AC Milán 3:1 Řím

31.10. 2021 | Řím 1:2 AC Milán

28.2. 2021 | Řím 1:2 AC Milán

26.10. 2020 | AC Milán 3:3 Řím

Často kladené otázky Řím – AC Milán tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas

Tento zápas se bude hrát 29.4. v 18:00 na Stadio Olimpico.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Nova sport 4, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

V tomto zápase jde opravdu o hodně. AC Milán je 4., ale má stejně bodů jako právě 5. Řím, která ztrácí pouze o skóre. Kdo si z tohoto zápasu vezme tři body, bere prozatím místo zajišťující Ligu mistrů.

Vsaďte si zde

 

Dne 27. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.