Tipy

Real Sociedad – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Real Sociedad čeká velmi těžký úkol a to z prvního zápasu osmifinále dohánět dvougólovou ztrátu, kterou Pařížští doma nastolili. Forma obou celků hovoří jasně pro PSG, ale může zápas přinést překvapení? Naše Real Sociedad – PSG tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Real Sociedad – PSG kurzy

Real Sociead – PSG tipy

Méně než 2,5 gólů

Naším prvním tipem pro toto utkání je, že uvidíme maximálně dvě branky. PSG střídalo Mbappého velmi brzo ve svých posledních zápasech a měli bez něho velký problém střelit více než dvě branky, což se stalo ve čtyřech z posledních pěti utkání.

Výhra PSG

PSG už má sice dostatečný náskok, ale proti Realu Sociedadm, který se trápí, určitě nebude chtít hrát nějakou obranou hru. Real Sociead prohrál tři zápasy v řadě, přičemž PSG drží řadu už 20 neproher.

Vsaďte si zde

Real Sociedad - PSG tipy

Analýza zápasu Real Sociedad – PSG

Real Sociedad

Real Sociedad naposledy znovu prohrál. Tentokrát na půdě Seville, kde sice nehrál špatně, ale zaspaný start nakonec rozhodl o prohře San Sebastianu. Už ve 13. minutě totiž vedla Sevilla po dvou gólech En-Nesyriho a Real Sociead měl co dohánět do pevné obrany. Do šaten dokázal z penalty ještě snižovat Silva a za stavu 2:1 to až tak černě nevypadalo. Ve druhé půli už Sevilla bránila, ale i přesto to byla ona, která nakonec zvyšovala. V 66. minutě zvýšil na 3:1 Ramos. Real Sociedad už to měl velmi těžké. Ještě přišel se snižující brankou v nastavení, když se prosadil Méndez, ale už to bylo pozdě. Real Sociedad tak bral ze Seville hořkou porážku 2:3. Španělský celek bude proti favoritovi bez Fernandeze, Merquelanze, Munoze a Odriozoly.

PSG

PSG naposledy v lize odehrálo velmi vyrovnané utkání, které nakonec i vyrovnaně skončilo. Oba týmy měly podobný počet šancí a oba si aspoň gól zasloužily, ale ten nakonec za celých 90 minut nepřišel. Nejzajímavější moment tohoto zápasu přišel mimo hřiště, když už v poločase vystřídal trenér Enrique tu největší hvězdu, Kyliana Mbappého, což odůvodnil tak, že si Pařížané musí zvykat na hru bez něj. Hvězda si z toho hlavu nedělala a s úsměvem si šla místo na lavičku sednou ke své mamce, kde své spoluhráče sledoval po zbytek vyrovnaného a bezgólového utkání. PSG letí do Španělska bez Kimpembeho, Kurzawy, Marquinhose, Rica a Škriniara.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Real Sociedad – PSG tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Real Sociedad – PSG?

Zápas Real Sociedad – PSG se bude hrát 5.3. v San Sebastianu v Reale aréně.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas odpíská Michael Oliver.

Vsaďte si zde
Dne 4. března 2024
Real Sociedad – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.